baneris leidinys

LSDP Šakių r. skyriaus socialdemokratai, reaguodami į viešoje erdvėje sklandančias melagienas, teikiam savo papildytą atsaką/komentarą.

1. Parsidavėm už "30" auksinių, - NEPARSIDAVĖM!
Tačiau matome galimybę dirbti lygiomis teisėmis su LVŽS, ko neturėjome šiuos 4 metus dirbdami kartu su TS-LKD.

2. "Įsimaišė" į LVŽS, tikrai NE! Tai galimybė būti lygiateisiais būsimos koalicijos partneriais. Beje, p. meras, išvydęs I turo TS- LKD labai prastus rezultatus, staiga prisiminė - koalicijos bendrą įdirbį ir galimybę tęsti darbus tame pačiame formate... Pasigilinkime. Ar žmogus atsisako draugystės su geru draugu, partnerystės su geru verslo partneriu ir t.t.?!

3. Atsisakyti koalicijos su TS-LKD, tai neatsisakyti vertybių, o nesutikti su tuo, ką žmonės mato neteisinga. Nesutikti su kito nuomone ir nepaklusti reikalavimams, nėra lygu atsisakyti vertybių. Mes visi turime savo vertybes.
Keliam klausimą, ar turėtume paklusti konservatorių vertybėms? Čia ir pasibaigia demokratija. Nepaklusi, būsi nubaustas. Siūlome pamąstyti, kas rinksite šią partiją ir jos lyderį. Taip, kaip šie žmonės šiuo metu šmeižia ir žemina tuos, kas jiems nepritaria, greitai apšmeiš ir žemins Jus, jei tik nepaklusite ir nesutiksite su jų nuomone.
Pakalbėkime apie vertybes. Žmogus, kuris užkabina savo rinkiminį plakatą ant kitų konkurentų, o kartais net tris, simboliškai lipa kitiems ant galvos. Nepagarbą kitam galime matyti jau tiesioginiame elgesyje. Nereikia manyti, kad žmonės kvaili, akli, nieko nemato ir nesupranta.
Čia tik keletas pastebėjimų apie konservatorių vertybes: paviešinti privatų pokalbį, negavus autoriaus sutikimo ir dar klaidingai interpretuoti, taip kaip būtų patogu pačiam paviešintojui – tikrai didi vertybė!
Savivaldybės resursų naudojimas savo rinkiminei kompanijai vykdyti..., čia jau pažeidimas! Jau nekalbame apie tvyrančią atmosferą darbe, kai žmonės bijo vieni su kitais kalbėtis. Tokių ir panašių dalykų galima ilgus sąrašus sudaryti.
Ir vėl kils pasipiktinimo banga, nes tik ši partija gali žeminti, kritikuoti, pabandyk parodyti jų klaidas ar silpnybes, būsi apšauktas politikavimu. Tokia štai tiesa. Vieniems galima viskas, o kiti turi tylėti.
Rinkėjams žinia - šiandien mes po konservatorių „plentvoliu“, rytoj bet kuris iš Jūsų. Jei norėsite pareikšti nuomonę ir ji bus kitokia nei jų. Būsite apšaukti esantys be vertybių. Klausimas, o kokios vertybės yra tikros?

4. Edgaras Pilypaitis Šakių rajono gyventojus klaidina, kad yra nesvarbu Šakių r. savivaldybės tarybos dauguma. LABAI SVARBU Jokie strateginiai sprendimai be Šakių savivaldybės tarybos daugumos palaikymo, NEBUS PRIIMTI (pvz., biudžetas).

5. Toliau klaidinami Šakių krašto žmonės, jog mes Šakių socialdemokratai nepalaikome kariaujančios su rusija Ukrainos.
PALAIKĖME, PALAIKOME ir PALAIKYSIME Visada, nuo pat pradžios padėjome ir teikėme paramą Ukrainos žmonėms ir gyvenantiems ukrainiečiams Šakiuose ir Šakių rajone.

6. Taip pat skleidžiama klaidinanti/melaginga informacija, jog nebus darbų tęstinumo. Kaip tai įmanoma!? Juk visi pradėti darbai yra dalinai suplanuoti ir juos vykdyti/tęsti toliau PRIVALOME!
Taigi ir toliau kartu su koalicijos partneriais vykdysime priimtą Šakių r. savivaldybės 2023 - 2025 m. Strateginį planą. Visa tai ir esame pateikę savo partijos rinkiminėje programoje.

Visada vadovaujamės garbingos politinės kovos metodais!
Rinkimės išmintingai!
MES JAU PASIRINKOME

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos rinkiminės sąskaitos. Užs.Nr.d-0148

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos