baneris leidinys

Nors jau ankstesniame tarybos posėdyje buvo aiškios komitetų sudėtys, praėjusį penktadienį patvirtinti ir komitetų pirmininkai bei jų pavaduotojai.

Didžiausiam Finansų ir rajono plėtros komitetui vadovaus socialdemokratė Aušrelė Pukinskienė, jos pavaduotoju išrinktas „valstietis“ Mantas Puskunigis. Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto vairas patikėtas „valstietei“ Ilonai Šeflerienei, jos pavaduotojas – socialdemokratas Rimgaudas Juozas Lebedžinskas. Švietimo, kultūros ir sporto komitetui vadovaus Bernardinas Petras Vainius, jo pavaduotoja paskirta „valstietė“ Irma Bartkutė. Ūkio ir verslo komiteto pirmininku patvirtintas „valstietis“ Giedrius Pulokas, pavaduotoju – socialdemokratas Romas Pukinskas.
 
Beje, kadangi R. J. Lebedžinskas komiteto posėdyje nedalyvavo, opozicijos narė Gerda Dobrovolskytė tarybos posėdžio metu teiravosi, kaip ir kokį komiteto darbą įsivaizduoja R. J. Lebedžinskas. Šis pirmiausiai paaiškino, kad komiteto posėdyje nedalyvavo dėl įstaigoje atliekamo audito, kurio data jau buvo žinoma bemaž pusmetį. Jis mano, kad jo ilgametė patirtis medicinos srityje bus naudinga komiteto darbe, pabrėžė, kad visi 25 tarybos nariai turi „atstovauti rajonui, o ne padlaižiauti centrinei valdžiai“, nes, anot R. J. Lebedžinsko, yra dvi Lietuvos – didžiųjų miestų ir provincijos, o vykdomos reformos dažnai yra pritempiamos būtent prie didžiųjų miestų.

Buvęs meras ir opozicijos lyderis Edgaras Pilypaitis teiravosi, o kaip yra su Šakių greitąja, kurios prijungimą prie Kauno inicijavo būtent R. J. Lebedžinkas, tad tikslinosi, kaip prie besikeičiančių teisės aktų visgi nepavėluoti į traukinį, juolab jei vienur centralizacijoje komiteto pirmininkės pavaduotojas mato pliusus, o kitur ne. Šakių greitosios vadovas patikslino, kad klaidos su prisijungimu prie Kauno, jo manymu, tikrai nepadaryta, nes geriau eiti pirmiems, o ne paskutiniams, nes reforma buvo neišvengiama. Apskritai, sakė R. J. Lebedžinskas, svarbiausia, kad nenukentėtų rajono sveikatos apsauga, tad pasirengęs teikti įvairius pasiūlymus, o bendri sprendimai yra visų tarybos narių rankose.

Pasikeitus Vietos savivaldos įstatymui, nuo šiol tiesiogiai „Youtube“ kanale galima stebėti ne tik tarybos, bet ir komitetų posėdžius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos