akcija2024 568px

tekstiles konteineris
Jau šią savaitę Šakiuose turėtų atsirasti 11 tekstilei skirtų konteinerių. MAATC nuotr.

UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras (MAATC) praneša, kad dar šią savaitę Šakių mieste UAB „Ecoservice“ pastatys specialius tekstilės atliekoms surinkti skirtus konteinerius.
 
Informuojama, kad į tekstilės konteinerius galima mesti švarius ir dėvėti dar tinkamus suaugusiųjų ir vaikų drabužius, avalynę poromis, diržus, rankines, patalynės užvalkalų komplektus ir užuolaidas. Svarbu, kad visa konteineryje paliekama tekstilė būtų supakuota į plastikinius maišelius, kad nesudrėktų. Į konteinerius negalima mesti kilimų, antklodžių ir pagalvių, suteptų, suplyšusių drabužių, tekstilės atraižų. Suteptus ar suplyšusius drabužius, patalynę, įvairias atraižas bei kilimus ir toliau bus galima priduoti didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse.

„Visa iš konteinerių surinkta tekstilė keliaus į „Ecoservice“ rūšiavimo centrą Vilniuje, kur bus dar kartą išrūšiuojama – švari, nesudėvėta ir pakartotiniam naudojimui tinkama tekstilė atrenkama, o likusi panaudojama šluosčių gamybai arba energijai gauti“, – rašoma pranešime spaudai.

Skelbiama, kad Šakiuose tekstilės atliekų konteineriai atsiras šiose vietose: Bažnyčios g. 10, Bažnyčios g. 3, Bažnyčios g. 37A, S. Neries g. 1, Gimnazijos g. 22, Šaulių g. 64, V. Kudirkos g. 64, V. Kudirkos g. 142A, Aušros g. 3, Papartynų g. 1A,Vasario 16-osios g.

Tiesa, kaimiškose rajono vietovėse bent kol kas tokių konteinerių statyti neketinama.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos