akcija2024 568px

jaunimas atstovai
Į Jaunimo reikalų tarybą išrinkti keturi jaunimo atstovai – (iš kairės) Deimantas Indriūnas, Ugnė Kažemėkaitytė, Gytis Matusevičius ir visuotiniame susirinkime nedalyvavusi Austėja Litvinaitė. D. Pavalkio nuotr.


Trečiadienį vykęs visuotinis susirinkimas, kurio metu į Šakių rajono Jaunimo reikalų tarybą buvo išrinkti keturi jaunimo atstovai, kaip juokavo susirinkimui pirmininkavusi Judita Ambrasienė, tapo istoriniu. Iki šiol atstovus tarybon deleguodavo Šakių rajono jaunimo sąjunga „Apskritas stalas“, tačiau sąjungai nutraukus savo veiklą, šiemet juos pirmąkart tiesiogiai rinko jaunimo ar su jaunimu dirbančios organizacijos.
 
Iš 15-os rajone veikiančių organizacijų į susirinkimą atvyko 11-os atstovai, tad, susidarius kvorumui, nieko nelaukiant buvo pereita prie rinkiminių procedūrų. Tiesa, rinkikams apsispręsti nebuvo sudėtinga, mat į keturias pozicijas pretendavo keturi kandidatai – Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos moksleivė, mokinių savivaldos atstovė Ugnė Kažemėkaitytė, Šakių „Žiburio“ gimnazijoje besimokanti, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Šakių skyriui pirmininkaujanti Austėja Litvinaitė (mergina dėl pateisinamų priežasčių į susirinkimą neatvyko – red. past.), abiturientas, Jaunųjų konservatorių lygos Šakių skyriaus primininkas Deimantas Indriūnas bei automobilių entuziastas, vienas iš organizacijos „Trys su puse vožtuvo“ vedlių Gytis Matusevičius.

Nors kandidatams konkuruoti ir neteko, tačiau laikydamiesi numatytos tvarkos, susirinkusiems šie papasakojo apie save, išdėstė vizijas ir lūkesčius. Kaip paaiškėjo, Austėjai, Ugnei ir Deimantui jaunimo politikos reikalai – ne naujiena, o štai Gyčiui šis laukas kol kas nepažįstamas.

„Su politika daug bendro dar neturiu, bet tiesiog matau, kad jaunimas turi neišsakytų problemų, aktualių klausimų. Atėjau vedamas minties, kad reikėtų išgirsti jaunimą iš šono, perteikti jiems opias problemas, pasiūlymus per mus, mūsų tarybą. <...> Esu balsuojantis žmogus, einu į rinkimus, bet kol dar turiu progą, o man jau beveik 25-eri metai, noriu pamatyti virtuvę iš vidaus, o kažkada galbūt pereisim ir į rimtąją Šakių rajono savivaldybės tarybą“, – su šiokiu tokiu humoro prieskoniu kalbėjo Gytis, o jo entuziazmu ir intencijomis džiaugėsi kiekvienas sėdėjęs posėdžių salėje, mat ilgus metus Jaunimo reikalų taryboje jaunimui atstovavo išskirtinai vien moksleiviai.

Pasveikinusi naujai išrinktus Jaunimo reikalų tarybos narius, jaunimo reikalų koordinatorė Danutė Jurgutienė informavo, jog prie šių prisijungs dar keturi nariai – du iš jų deleguos Šakių rajono savivaldybės taryba, o dar du – administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos