baneris leidinys

Nuo liepos 1 d. gyventojai gali teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams – nemokamo maitinimo bei 98 eurų išmokos mokinio reikmėms įsigyti.

Kaip skelbia Šakių rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrius, be atskiro prašymo nemokamas maitinimas (pietūs) teikiamas visiems priešmokyklinukams, pirmokams ir antrokams, o vyresni moksleiviai jį gali gauti tuo atveju, jei vidutinės mėnesinės pajamos šeimoje vienam asmeniui nesiekia 235 eurų ir 50 centų. Tam tikrais atvejais (ligos, nelaimingo atsitikimo, negalios, socialinės rizikos ir t.t.) nemokami pietūs gali būti skiriami ir vidutinėms mėnesinėms pajamoms vienam asmeniui nesiekiant 314 eurų arba 392 eurų ir 50 centų. Šie kriterijai taikomi ir norintiems gauti paramą mokinio reikmenims įsigyti.

Dėl socialinės paramos mokiniams reikia kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos seniūniją, o jeigu gyvenamoji vieta nedeklaruota – į seniūniją, kurioje faktiškai gyvenama. Prašymai gali būti teikiami ir internetu Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje www.spis.lt. Norintieji gauti paramą mokinio reikmenims įsigyti gali kreiptis iki 2023 m. spalio 5 d., o dėl nemokamo maitinimo – visus mokslo metus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos