akcija2024 568px

Marijampolės apskrities atliekų tvarkymų centras skelbia, kad nuo liepos 13 d. Šakių r. savivaldybėje pradedamas konteinerių ženklinimas.

„Prašome Šakių raj. sav. gyventojus, pakuočių (mėlynus) ir stiklo (žalius) atliekų konteinerius išstumti prie sklypo ribos (ar į įprastą aptarnavimo vietą) ir laikyti išstumtus, kad paslaugos teikėjo darbuotojai netrukdomai galėtų suženklinti konteinerius. Prašome gyventojų konteinerius laikyti išstumtus tol, kol ant jų bus užklijuoti informaciniai lipdukai ir ant konteinerio šono identifikaciniai numeriai. Nesuženklinti konteineriai nuo lapkričio mėnesio nebus aptarnaujami“, – skelbiama pranešime spaudai.
 
Patikslinta, kad ženklinimas bus vykdomas pagal pakuočių atliekų konteinerių aptarnavimo grafiką. Prašoma, jog gyventojai aptarnavimo dieną ištrauktų pakuočių atliekų konteinerį prie sklypo ribos (ar į įprastą (matomą) aptarnavimo vietą), nors jis ir būtų tuščias. Taip pat prašoma, kad aptarnavimo dieną konteineriai būtų ištraukti nuo 6 val. iki 22 val., jog būtų galimybė suženklinti.

Ženklinimas bus vykdomas iki 2023 rugsėjo 1 d.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos