baneris leidinys

Kaip žinia, gegužės mėnesį priimtas sprendimas, kad vietoj vieno – Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus bus du – įsigaliojo nuo liepos. Vienas iš skyrių pagaliau turi ir vedėją, tiesa, laikiną, o kitam paskelbtas konkursas.

Kaip informavo savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis, Architektūros ir investicijų skyriui laikinai vadovauja iš Jurbarko savivaldybės tarnybinio kaitumo būdu perkelta vyriausioji specialistė Jurgita Bosikienė. Šiuo metu ji perkelta į lygiavertes pareigas, o vedėjos pareigos jai pavestos eiti laikinai. Ateityje, sakė V. Ižganaitis, šis klausimas bus sprendžiamas ir viliamasi, kad ji taps ir nuolatine vedėja.
 
„Yra dirbusi tokiame pačiame skyriuje, puikiai supranta architektūrinius, statybinius klausimus ir sėkmingai įsilieja į darbus. Aišku, dar tik kelios dienos, bet, manau, šioj vietoj reikalai pajudėjo“, – teigė administracijos direktorius ir vylėsi, kad sėkmingas bus Ūkio ir investicijų skyriaus vedėjo konkursas, kuriam dokumentai priimami iki liepos 26 d.

Pasak administracijos direktoriaus, šiuo metu išties vienas didžiausių iššūkių yra suformuoti būtent Ūkio ir investicijų skyrių, nepavyksta rasti ir inžinieriaus, nėra architekto.

„Reikalingas išties kvalifikuotas specialistas, bet pagal keliamus reikalavimus ir tai, kokį darbo užmokestį mes galime apsiūlyti, norinčių nėra“, – apie inžinieriaus paieškas kalbėjo pašnekovas.

Kaip žinia, atėjus dabartinei valdžiai iš pareigų pasitraukė ne tik skyriaus vedėjas, jo pavaduotojas, bet ir architektas, į pensiją išėjo vyriausiasis specialistas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos