akcija2024 568px

globos namai
Dar šių metų kovą bendruomeninių vaikų globos namų statyba Šaulių gatvėje turėjo būti baigta, tačiau darbai vyksta iki šiol. Rangovas savivaldybės administracijai darbus žada pabaigti iki spalio pabaigos, o už kiekvieną pradelstą dieną moka delspinigius. (D. Pavalkio nuotr.)


Kadangi bendruomeninių globos namų statyba Šaulių gatvėje vyksta itin vangiai (projektas jau kovą turėjo būti baigtas), praėjusį ketvirtadienį savivaldybės administracija inicijavo susitikimą su rangovais – UAB „Conlista“. Pasak administracijos direktoriaus Vytauto Ižganaičio, nesklandumai vyksta dėl rangovo ir projektuotojo nesusikalbėjimo, tačiau gautas patvirtinimas, kad iki lapkričio projektas bus baigtas.

Rangos darbų sutartis buvo pasirašyta 2022 m. kovo mėnesį, o šių metų kovą projektas turėjo būti baigtas ir name apgyvendinti vaikai. Tačiau, kaip informavo administracijos direktorius V. Ižganaitis, nekart buvo tikslintos aplinkybės, techniniai sprendiniai, projekte darbai buvo stabdyti, vėl tęsiami...

Nuo birželio mėnesio rangovai už kiekvieną pradelstą dieną moka 0,02 proc. delspinigių nuo sutarties sumos.

„Galiu pasakyti tik tiek, kad tokį statinį rimta firma turėtų pastatyti per aštuonis mėnesius. Juk čia gyvenamasis namas“, – teigė administracijos direktorius ir patikslino, kad dėl stringančių darbų projektuotojai kaltina rangovus, o rangovai – projektuotojus.

Anot V. Ižganaičio, problema ta, kad viešieji pirkimai vyksta atskirai, o projektuotojai daugeliu atveju projektuoja net nebuvę vietoje. Ketvirtadienį vykusiame susitikime projektuotojai (UAB „Dalis erdvės“) taip pat nedalyvavo, šiaip ne taip administracijos direktoriui su jais pavyko susisiekti telefonu. Jis sako, kad dabar šiuo projektu užsiims rimtai ir rangovų ramybėje nepaliks.

„Jie (rangovai – red. past.) užtikrino, kad projektas bus įgyvendintas ir pusiaukelėje nesustos. Pažadėjo, kad spalio pabaigoje objektas bus priduotas“, – po susitikimo komentavo V. Ižganaitis ir pridūrė, kad užbaigus darbus objektas patikėjimo teise valdyti būtų perduotas VšĮ „Šakių diakonija“, vadovaujamai Virginijaus Kelerto.

Projekto sąmatinė vertė yra 292 tūkst. eurų, šiuo metu nepadaryta darbų už maždaug 130 tūkst. eurų.

Įgyvendinus projektą bendruomeniniuose globos namuose įsikurtų aštuoni tėvų globos netekę vaikai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos