akcija2024 568px

prieskambaris
Kas kartą parėję į namus įžengiame į prieškambarį ir pajuntame, kad pagaliau grįžome namo. Jame lankomės ir kiekvieną kartą palikdami namus. Čia taip pat pasitinkame ir išlydime svečius. Todėl šią patalpą galima pavadinti savotiška namų vizitine kortele. Taigi, kaip tik nuo prieškambario ir turėtume pradėti kurti namų jaukumą.

Visgi, kad ir kaip mėgtume minimalizmą, prieškambariui būtini mažiausiai keli baldai. Juk jei atėję svečiai neturės kur pasikabinti savo drabužių, jie netgi gali pasijusti nelaukiami. O jei patiems kaskart teks klupinėti ant paliktų batų krūvų, tai anoks čia jaukumas. Apsilankę svetainėje patoguspirkimas.lt išsirinksite pageidaujamų spalvų ir modelių baldus savo prieškambariui. Interneto svetainėje didelė baldų komplektų ir atskirų baldų pasiūla. Nustebins spalvų ir dizaino pasirinkimo galimybės.

Rinkitės iš plataus asortimento:

• Turintiems didelę prieškambario patalpą siūlomi įvairių stilių baldų komplektai. Nuo švelnių pastelinių spalvų, iki drąsių spalvų derinių ir įmantrių dizaino detalių.

• Tiems, kurių prieškambaris mažas siūlomi siauresni baldai. Arba galite susikurti interjerą iš atskirų baldų.

• Net ir turientiems mažiausius poreikius, prieškambaryje prireiks kabyklos. Jos gali būti kabinamos arba pastatomos. Pagamintos iš chromuoto metalo, medinės ar metalinės.

• Jei negalite praeiti pro batų parduotuvę nenusipirkę dar vienos poros batų, tuomet būtinai įsigykite ir batų spintelę. Šis baldas patogus, funkcionalus. Jis būtinas kiekvienuose namuose. Juk visi turime daugiau negu vieną batų ar šlepečių porą.

• Gražu ir patogu, kai prieškambaryje yra veidrodis. Tai ne tik svarbi interjero dalis, tai ir puiki stiliaus detalė.

• Kad prieškambaris būtų patogus ir tvarkingas, priderinkite tinkamą lentynėlę ar kelias lentynėles.

• Jeigu turite pakankamai erdvės prieškambaryje, pasistatykite spintą. Į ją galėsite susidėti ne tik drabužius, bet ir rankines, skėčius, visokius krepšius ir dar daug ką.

Prieškambariu prasideda ir baigiasi namai. Jo aplinka padeda susidaryti įspūdį apie tų namų interjero stilių. Sukuria tam tikrą nuotaiką. Tinkamai pasirinkti baldai pavers namus jaukiais ir mielais, tokiais į kuriuos visada norėsis sugrįžti ir kuo dažniau juose svečiuotis.
 
d-0339

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos