akcija2024 568px

lektuvas pratybos
Karinis lėktuvas, besileidžiantis tiesiai ant kelio Šakiai–Slavikai ir sukantis ratus aplink Duobiškių kaimą, gyventojus privertė sunerimti. (L. Poškevičiūtės nuotr.)


Trečiadienį netoli Duobiškių (Šakių sen.) buvusiame aerodrome žmonės, išvydę besileidžiantį karinį lėktuvą, išties sunerimo ir paskambinę į redakciją teiravosi, kodėl niekas jų neinformavo apie jokias karines pratybas.
 
Paskambinusi sunerimusi gyventoja pasakojo, kad ant kelio Šakiai–Slavikai leidžiasi jau koks šeštas karinis lėktuvas, kad net eismas čia sustabdytas.

„Mes šoke. Kas čia darosi? Kodėl niekas neinformavo gyventojų“, – teiravosi duobiškietė.

Apie vidurdienį nuvykus į minėtą vietą netoli Duobiškių kaimo, ant kelio Šakiai–Slavikai, kur kažkada buvo aerodromas, stovėjo karo policijos automobilis ir stabdė pravažiuojančius automobilius, juos nukreipdavo atgal arba prašydavo palaukti. Kariūnų pasiteiravus, kas čia vyksta, šie atsakė – karinės pratybos, pridūrė, kad jie tik atsakingi už eismo reguliavimą ir daugiau informacijos negalėjo suteikti, bet greitai susisiekę su vadovybe patvirtino, kad apie karines pratybas yra informuota Šakių rajono savivaldybė.

Netrukus nuo Šakių pusės atskrido ir karinis lėktuvas, kuris nusileido minėtame kelyje, tuoj pat ir vėl pakilo. Kaip paiškino kariūnai, eismas kelyje protarpiais yra leidžiamas.

Paprašytas paaiškinti, kas čia vyksta, savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Ričardas Stepaitis tvirtino, jog apie jokias karines pratybas nėra informuotas ir žadėjo išsiaiškinti.

Jau gerokai į darbo pabaigą savivaldybės feisbuko puslapyje atsirado informacija apie specialiųjų oro pajėgų pratybas.

„Šiandien Šakių rajono savivaldybėje vyko Lietuvos kariuomenės specialiųjų oro pajėgų pratybos, kurių metu skraidė ir lėktuvai. Rytoj taip pat galimas karinio transporto judėjimas savivaldybėje“, – skelbiama pranešime.

Kaip ketvirtadienį dar patikslino R. Stepaitis, kariškiai dėl pratybų buvo žodžiu informavę Šakių seniūną, o savivaldybė jokio oficialaus rašto apie vyksiančias pratybas negavo.

„ Kariškiai žadėjo ateityje visuomet informuoti apie numatomas karines pratybas“, – pridūrė R.Stepaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos