baneris leidinys

Gotlybiškiečiai bei aplinkinių Liukų, Kriaučėnų ir Endrikių kaimų gyventojai draugėn suguža jau antrą kartą. Prieš penkerius metus į pirmąją „Gotlybiškiečių sąšauką“ sukvietė du draugai – Regimantas Jakaitis ir Vaidas Janulaitis. O šiemet į šventę pakvietė jau Gotlybiškių bendruomenės centro aktyvas.
 
Praėjusį šeštadienį šventės dalyviai ir svečiai rinkosi prie prieš penkerius metus pastatytos skulptūros „Kaimo spindulys“, kurią išdrožė Gintautas Greičaitis.

Gotlybiškietė Zita Indriškevičienė priminė Gotlybiškių ir aplinkinių kaimų istoriją: užsuko kone į kiekvieną kiemą ir apie tų gyventojų likimus bei pasiekimus pasakojo, priminė, kurių kaimų jau nebelikę. Jausmingai laukais nuvilnijo ir Skirmutės Janulaitienės bei Mindaugo Gylio atliekama daina apie kaimą.

Vėliau šventė tęsėsi buvusios mokyklos stadione. Sąšaukos dalyvius pasveikino rajono meras Raimondas Januševičius, Šakių seniūnas Dalius Jasevičius.

Gražiu šventės akcentu tapo konditerės Linos Visockienės iškepti keturi tortai – po vieną Gotlybiškiams, Liukams, Kriaučėnams ir Endrikiams. Čia pat garavo Baltkojų medžiotojų būrelio verdama sriuba. Veiklų netrūko nei mažiesiems, nei suaugusiems: vaikai šėlo ant batutų, vyrai jėgas išbandė sportinėse varžybose, o visi šventės dalyviai galėjo dalyvauti loterijoje.

Kokia šventė be muzikos? Visus linksmino Slavikų kaimo kapela (vad. Renata Baltrušaitienė), grupės „Trivašis“, „Mėlyna“ ir „Alradu“.

„Tikėtina, kad po penkerių metų gotlybiškiečiai susitiks tuo pačiu laiku ir toj pačioj vietoj“, – tvirtino viena iš šventės organizatorių, Gotlybiškių seniūnaitė Audra Atažanovienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos