baneris leidinys

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba buvo įspėjusi, kad sekmadienio naktis bus nerami – maišysis dangus su žeme. Buvo prognozuojamas škvalas, liūtys su perkūnija, o kai kur ir didelė krušos tikimybė. Tačiau mūsų rajonas didesnių audros padarinių išvengė.
 
Kaip informavo Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Rolandas Pavalkis, viskas laimingai praėjo, nieko labai ypatingo nebuvo, tačiau ne visiems naktis buvo rami – Sudargo ugniagesiai gelbėtojai vyko pašalinti medžio nuo kelio Rociškiuose, Kidulių ugniagesiai gelbėtojai sutvarkė nugriuvusį medį Slavikuose, o štai Kudirkos Naumiesčio priešgaisrinės tarnybos  pareigūnai turėjo net penkis iškvietimus, talkino pašalinti audros padarinius Kybartų sen. (Vilkaviškio r.).  

O štai gaisrų savaitgalį nepavyko išvengti. R. Pavalkis vardijo, kad buvo gauti keturi iškvietimai. Rugpjūčio 4 d. (penktadienį) 13.25 val. Pajotijo k. (Gelgaudiškio sen.) užsiliepsnojo ruloninis presas, nuo kurio ugnis persimetė į ražienas. Rugpjūčio 5 d. (šeštadienį) 13.46 val. Pentiškių k. (Griškabūdžio sen.) užsidegė  medinė veranda, tą pačią dieną 23.36 val. Daukantiškių k. Tujų g. degė be priežiūros paliktos augalinės kilmės atliekos. Rugpjūčio 6 d. (sekmadienį) 18.07 val. Kuodžių k. (Šakių sen.) užsiliepsnojo kombainas. Kadangi gaisrus pavyko greitai sutramdyti, didesnių nuostolių išvengta.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos