akcija2024 568px

kasparavicius lai
Nuo rugpjūčio 1 d. Ūkio ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas pradėjo eiti Laimutis Kasparavičius, buvęs ilgametis UAB „Šakių šilumos tinklai“ vadovas. „Draugo“ archyvo nuotr.


Nors savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriuje, liepą padalytame į du atskirus darinius (Architektūros ir urbanistikos bei Ūkio ir investicijų skyrius), jau keletą mėnesių vyravo šioks toks chaosas, mat po rinkimų kartu su senąja valdžia pasitraukė ir minėtojo skyriaus branduolys, tačiau padėtis po truputį stabilizuojasi.
 
Kaip rašėme, praėjusį mėnesį pareigas pradėjo eiti laikina Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Jurgita Bosikienė, o dabar šventė atėjo Ūkio ir investicijų skyriaus kieman – čia nuo rugpjūčio 1 d. darbuojasi naujas vyriausiasis specialistas Laimutis Kasparavičius.

Pasak administracijos direktoriaus Vytauto Ižganaičio, nors L. Kasparavičius buvo vienintelis pretendentas, tačiau pareigoms puikiai tiko.

„Tai žmogus, turintis aukštąjį išsilavinimą, savo karjerą pradėjęs ir daug metų dirbęs statybos padalinyje, dirbęs „Šakių šilumos tinklų“ direktoriumi, turintis didelę patirtį. Žvelgiant į pareigybės aprašymą, kokios funkcijos priskirtos, su kuo teks susidurti darbe, tai pagal jo patirtį, žinias, kompetenciją, išsilavinimą – viskas atitiko“, – laikraščiui „Draugas“ komentuoja V. Ižganaitis, pridurdamas, kad pokalbį su L. Kasparavičiumi turėjo tiek speciali komisija, tiek pats asmeniškai, tad pasidžiaugė, jog jo ir naujojo specialisto „požiūriai sutapo, lūkesčiai atitiko“.

Prošvaistės regisi ir kitur – pasak V. Ižganaičio, atsirado norinčių užimti ir skyriaus vedėjo vietą.

„Buvo paskelbtas konkursas, Viešojo valdymo agentūra darė atranką. Šiuo metu dokumentų padavimas baigėsi, gavome pranešimą, kad vyks atranka ir iš savivaldybės turime paskirti vieną asmenį, kompetentingą darbuotoją, kuris dalyvaus atrankos komisijoje. Tad kandidatų yra ir ne vienas. Manau, pajudės greitu laiku ir šitas klausimas teigiama kryptimi“, – džiaugiasi administracijos direktorius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos