baneris leidinys

tiltas lentos
Nors Šakių seniūnas Dalius Jasevičius sako, jog jokios korekcijos Šakių ežero tilto nebeišgelbės, tačiau meras Raimondas Januševičius įsitikinęs, jog deramai paremontavus laikinam naudojimui tiltas bus tinkamas, o per kelerius metus, sukūrus bendrą, kompleksinę paežerės viziją, bus pastatytas naujas. D. Pavalkio nuotr.


Praėjusią savaitę socialiniame tinkle „Facebook“ kraštietės išreikštas pasipiktinimas dėl „po kojomis griūvančio“ Šakių ežero tilto įžiebė karštas diskusijas, kuriose netrūko nei skambių epitetų, nei akmenų seniūnijos ir rajono valdžios daržan, nei pasiūlymų už plaktuko bei lentų griebtis pačiai įrašo autorei ir kitiems nepatenkintiems gyventojams.
 
Apie problemą „Facebook“ parbilusi moteris viešai kreipėsi į Šakių seniūną Dalių Jasevičių, prašydama pastarojo pagalbos.

„<...> Tiltas griūva po kojomis, baisu eiti. Ar laukiate daugiau nelaimių? Mažai skenduolių? Kas atsakys už saugų vaikų ir suaugusių žmonių vaikščiojimą? Ačiū iš anksto“, – rašė ji.

Nors pats seniūnas į diskusijas viešojoje erdvėje nesivėlė, bet komentuodamas situaciją laikraščiui „Draugas“ neneigė, jog tilto būklė išties prasta. Pasak seniūno, tiltas taisytas ne kartą, tačiau korekcijos jau nebegelbsti.

„Mes lopėm pernai ir vis lopom tą tiltą, bet jis iki tiek atgyvenęs, kad jau praktiškai neįmanoma. Reikia naujo tilto ir tiek. Jau buvo planuotas tas naujas tiltelis, bet pasirodė, kad tai pavojingas statinys, žodžiu, pinigų neturėjo tiek, kiek reikėjo, tai taip ir liko. O kas bus toliau, nežinau, ne seniūnijos jėgoms pastatyti naują tiltą“, – tikino D. Jasevičius, o paklaustas, ar tilto remonto darbų galėtų griebtis norintys, neabejingi gyventojai, seniūnas užtikrino, kad „prie Šakių gražinimo prisidėti gali kiekvienas“.
Vis tik meras Raimondas Januševičius laikosi kiek kitokių pozicijų – anot jo, į miesto erdves ir jų atnaujinimą privalu žvelgti kompleksiškai, tad strimgalviais statyti naują tiltą būtų neprotinga.

„Ten tikrai galima įdėti tas kelias lentas ir tiltas kol kas laikys. Kalbant apie naujo tilto statybas, turi būti kompleksinis matymas visos paežerės – tilto, autobusų stoties bei prie Basanavičiaus g. ir Vasario 16-osios g. esančios erdvės, kur kažkada pradėta, bet taip ir nebaigta realizuoti mintis įkurti kemperių stovėjimo aikštelę. Mano akimis, šios erdvės turi tapti traukos centru. Be abejo, čia turėtų atsirasti inovatyvus, jaunavedžiams, svečiams ir gyventojams patrauklus tiltukas, reprezentuojantis visą miesto centrą ir tą patį ežerą“, – mintimis dalijosi meras pridurdamas, jog tokie darbai reikalauja laiko, tačiau „ketverių metų laikotarpyje tikrai bus“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos