baneris leidinys

Kaip esame skelbę anksčiau, nuo rugpjūčio 1 d. mūsų rajono savivaldybė dalyvauja pilotiniame pacientų pavėžėjimo projekte. Šakių socialinių paslaugų centras pradėjo teikti naują nemokamą paslaugą – pavėžėti rajono gyventojus, kuriems reikia atlikti hemodializę, į gydymo įstaigą ir atgal.

Šakių socialinių paslaugų centro direktorė Vilma Bielskienė teigė, kad ši paslauga rajone teikiama ir yra labai reikalinga. Užsiregistravę pacientai vežami hemodializės paslaugai į Šakių ligoninę tris kartus per savaitę. Šia paslauga naudojasi 8–10 Šakių miesto ir rajono gyventojų. Nuo rugpjūčio 1 d. jau yra suteiktos 94 pavėžėjimo paslaugos.
 
V. Bielskienė priminė, kad dėl šios paslaugos pacientai turi skambinti tiesiogiai projekto koordinatorei tel. 8 345 43582 arba į Karštąją liniją tel. 1808, kur jie užregistruojami konkrečiai paslaugos suteikimo datai ir laikui.

Vadovaujantis pavėžėjimo suteikimo etapų planu, nuo spalio 1 d. nemokamą pavėžėjimo paslaugą planuojama teikti 75 ir daugiau metų sulaukusiems ir mažas pajamas turintiems pacientams.

Pasak Šakių socialinių paslaugų centro direktorės, praėjusį ketvirtadienį Prienuose vyko 20-ies savivaldybių, dalyvaujančių pilotiniame pavėžėjimo projekte, atstovų susitikimas, kur buvo pasidalinta paslaugos teikimo patirtimi, priimant pacientų skambučius ir registruojant paslaugai.

Bandomasis projektas tęsis iki kitų metų liepos 1 d. Apibendrinus duomenis bus sprendžiama dėl paslaugos plėtros visos valstybės mastu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos