baneris leidinys

medziai kelyje lekeciai
Tos pačios dienos vakare medžiai lūžo tiesiai ant kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai, kad galėtų pravažiuoti, nuo kelio šakas puolė traukti ir patys vairuotojai. R. Baltrušaičio nuotr.

Sinoptikų žadėtos audros debesys tiek trečiadienio paryčiais, tiek vakare pasiekė Lietuvą, neaplenkė ir mūsų krašto.
 
Trečiadienio rytą praūžusios liūties padarinius pajuto gelgaudiškiečiai. Jų nuotraukomis socialiniuose tinkluose pasidalino Gelgaudiškio seniūnas Valdas Dumčius.

Jis pasakojo, kad daugiausiai medžių buvo išversta Skaistakaimyje, didelis klevas buvo nuvirtęs ir Gelgaudiškio dvaro parke.

„Nemuno gatvėje net kelias buvo visai uždarytas, nes buvo užverstas medžiais. Tai iš pat ryto padedant ugniagesiams medžius nuo kelio pašalinom, kol gatvę atlaisvinom“, – pasakojo seniūnas.

Jis sakė, kad minėtą Nemuno gatvę ir vanduo ganėtinai išplovė, ji ruošiama asfaltuoti.

Trečiadienio vakarą audra prasiautė ir pro Lekėčius, iš dangaus krito nedidelė kruša, itin stiprus vėjas vartė medžius ant kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai.

Ugniagesiai gelbėtojai pirmą iškvietimą gavo 19.53 val. prašant nuo kelio pašalinti medžius. Nuvirtę medžiai buvo išguldyti ant važiuojamosios kelio dalies, tad tiek Lekėčių, tiek Kauno ugniagesiai audros padarinius šalino iki 23 val. Kol ugniagesiai nuo kelio pašalino medžius ir jų šakas, kelyje susidarė automobilių spūstys, tad ir vairuotojai lipo iš savo automobilių ir skubėjo pagelbėti ugniagesiams.

„Draugas“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos