baneris leidinys

saleŠakių rajono savivaldybė įgyvendina elektroninės demokratijos projektą, kurio dėka bus viešinamas savivaldybės ir tarybos narių darbas. Be to, savivaldybės salėje bus atliktas ir kosmetinis remontas.

Nuotr. Savivaldybės salėje bus ne tik įdiegta programinė įranga, bet ir atliktas kosmetinis remontas. Darbus planuojama atlikti iki spalio mėnesio.

Pasak projekto vadovo administracijos direktoriaus pavaduotojo Arvydo Šlėderio, įgyvendinus projektą, bus sudaryta galimybė tarybos posėdžius transliuoti internetu, taip pat bus įdiegta moderni programinė įranga, elektroninė tarybos narių registracija, sumontuoti mikrofonai. A. Šlėderis kalbėjo, kad visa tai palengvins ne tik tarybos narių darbą, bet ir suteiks galimybę rajono gyventojams matyti, kaip kokiu klausimu balsuoja tarybos nariai, kaip vyksta tarybos posėdžiai.
 
Be minėtos programinės įrangos atnaujinimo, vadinamojoje Rotušės salėje, prie ES finansuojamo projekto prisidedant ir savivaldybei, bus atliekamas kosmetinis salės remontas. Pasak projekto vadovo, bus pažemintos ir sutvarkytos salės lubos, kurios dabar itin prastos būklės, nudažytos sienos, turėtų nelikti arba sumažėti salės priekyje esanti pakyla. Be to, bus atnaujinta tam tikra dalis baldų (ta, kuri bus skirta tarybos nariams, nes pagal projektą orientuojamasi būtent į jų darbo vietų sutvarkymą, modernizavimą, gerinimą).

Kaip kalbėjo A. Šlėderis, projekto įgyvendinimas numatomas iki 2011 metų vasario 28 dienos, tačiau pagrindinius darbus planuojama atlikti iki spalio mėnesio. „Pagrindinius darbus, manau, spėsime iki spalio, o vėliau liks programavimo darbai, svetainės atnaujinimas, įrangos įdiegimas“, - teigė projekto vadovas. Projekto vertė, pasak A. Šlėderio, yra apie 200 tūkst. litų (be savivaldybės prisidėjimo). Jis minėjo, kad apie 20 tūkst. litų pavyko sutaupyti atlikus viešuosius pirkimus. Statybos darbus vykdys kauniečių UAB „Almor“.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos