baneris leidinys

vestuvesLiepos 17 dieną rajone pirmoji pora aukso žiedus sumainė ne Civilinės metrikacijos skyriuje, o Lukšių miestelio Siesarties vingio parkelyje. Netradicinėje vietoje amžinos meilės priesaiką vienas kitam ištarė Angelė Venslauskaitė ir Edas Dumčius.

Nuotr. Lukšiuose, gražiai išpuoselėtame Siesarties vingio parke, žiedus sumainė Angelė Venslauskaitė ir Edas Dumčius.

Dar pernai Teisingumo ministras Remigijus Šimašius priėmė sprendimą dėl leidimo santuokas įtvirtinti ne tik santuokos rūmuose, bet ir įvairiose jaunavedžių pasirinktose vietose. Lietuvoje tokia galimybe pasinaudojo jau ne viena jaunavedžių pora. Tačiau Šakių rajone netradicinėje vietoje santuoka buvo įregistruota tik beveik po metų laiko. Taigi, skaičiai šviečiant saulei, liepos 17 dieną pirmosios tokios tuoktuvės įvyko Lukšių mietelyje, išpuoselėtame Siesarties vingio parke.

Gerokai po pietų baltas limuzinas pririedėjo prie parko, iš kurio išlipo visa vestuvininkų svita. Prie specialiai vestuvininkams Lukšių miestelio seniūno Vido Cikanos pagaminto stalelio laukė Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Daiva Subačienė. Skambant Mendelsono maršui, jaunieji Angelė Venslauskaitė iš Vilkaviškio ir Edas Dumčius iš Gotlybiškių iškilmingai buvo pakviesti oficialiai prisiekti vienas kitam ir sumainyti aukso žiedus, amžinos meilės bei ištikimybės simbolius.
 
„Gražu. Sakyčiau pavyko. Tik tiek, kad labai karšta ir norisi pavėsio. Vertinu teigiamai. Prašau, tik tuokitės. Jei tik kas turės noro taip tuoktis, būtinai važiuosime ir tuoksime“,- pirmaisiais įspūdžiais iš pirmosios netradicinėje vietoje įvykusios tuoktuvių ceremonijos dalijosi Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja D. Subačienė.

Ką tik priesaikos žodžius vienas kitam ištarę jaunieji Edas ir Angelė Dumčiai sakė, jog jie po tokio žingsnio jaučiasi kiek neįprastai. Idėja susituokti ne Civilinės metrikacijos skyriuje, o gražiame gamtos kampelyje kilo jaunajam, kuris dažnai gyvenime mėgsta įvairias avantiūras. „Norėjosi kažko netradicinio“,- pridūrė E. Dumčius. Jaunieji, paklausti, ar kitoms poroms rekomenduotų įregistruoti santuoką netradicinėje aplinkoje, vienareikšmiškai atsakė, kad taip. „Mes pramynėm kelius, o dabar kitoms poroms bus lengviau. Labai daug problemų buvo dėl organizacinių reikalų, bet jie galiausiai išsisprendė“,- sakė jaunasis. Jaunieji Lukšius pasirinko dėl to, kad čia labai graži ir patogi vieta tokioms ceremonijoms vykdyti. Beje, netradicinėje vietoje įregistruoti santuoką kainuoja 210 litų.

Mes jauniesiems taip pat linkime, kad bendras vedybinis gyvenimas būtų kupinas tik gražių ir nuotaikingų akimirkų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos