baneris leidinys

antanaitisDar viena bendruomenė papildys rajono bendruomenių gretas. Sudarge naujai besikuriantis bendruomenės centras sieks pagyvinti kultūrinį gyvenimą miestelyje.

Nuotr. Naujajai bendruomenei vadovaus Ramūnas Antanaitis.
 
Liepos 30 dienos popietę dalis Sudargo bei Grinaičių kaimų gyventojų rinkosi senuosiuose Sudargo kultūros namuose. Čia vyko naujai besikuriančio bendruomenės centro narių steigiamasis susirinkimas. Entuziastingai nusiteikę vietos gyventojai pasitvirtino bendruomenės įstatus, išsirinko šešių asmenų tarybą. Vienbalsiu sprendimu centro pirmininku buvo išrinktas Ramūnas Antanaitis, jo pavaduotoju tapo Jonas Trumpaitis. Steigiamajame susirinkime beveik pusšimtis dalyvavusių asmenų negalėjo nuspręsti, kaip pavadinti bendruomenės centrą. Manoma, jog bendruomenė bus pavadinta vieno iš Sudarge esančių piliakalnių – Vorpilio vardu.
 
Kaip žinia, Sudarge jau yra vienas bendruomenės centras. Todėl naujojo centro pirmininko R. Antanaičio teiravomės, kodėl šiame miestelyje reikalingas dar vienas bendruomenės centras. „Mes galime steigti nors ir dvidešimt bendruomenių. Galiu oficialiai pasakyti, kad bandysime sutvarkyti Sudargo kultūros namų pastatą. Per įvairius projektus bandysime organizuoti švietėjišką, kultūrinę veiklą, sieksime dar labiau sudominti jaunimą ir jį užimti. Tokios mūsų idėjos, o kas iš to bus - tik ateitis parodys“,- kalbėjo R. Antanaitis.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos