baneris leidinys

sodybaLiepos 6-ąją šiurpi nelaimė sukrėtė daugiavaikę Violetos Bernotavičienės šeimą, kuri neteko šeimos tėvo. Į nelaimės ištiktą sunkiai gyvenančią šeimą buvo atkreiptas visuomenės dėmesys. Planuojama, šeimą apgyvendinti savivaldybės perkamame socialiniame būste.

Nuotr. Lig šiol daugiavaikė Bernotavičių šeima gyvena šiame ankštame namelyje, kuris dėl įvairių priežasčių teisiškai jiems nepriklauso.

Liepos 29 dieną vykusiame tarybos posėdyje buvo patvirtintas sprendimas dėl socialinio būsto pirkimo Plokščių miestelyje. Beje, Plokščiai jau kuris laikas neturi socialinių būstų. Būtinybė priimti sprendimą įsigyti socialinį būstą atsirado tada, kai savivaldybė viešai pasižadėjo padėti daugiavaikei Violetos Bernotavičienės šeimai. Šeimai, kuri liepos 6-ąją neteko Nemune paskendusio vaikų tėvo ir vyro. Praėjus keturioms dienoms po netekties, pasaulį išvydo šeštasis šeimos vaikelis. Bernotavičiai jau seniai sunkiai vertėsi, lig šiol gyvena mažame mūriniame namelyje, kuris žiemą sunkiai apšildomas, maža vietos šeimos nariams. Beje, ne vienerius metus šeimai gyvenant ankštame namelyje dėl įvairių priežasčių taip ir nepavyko jo teisėtai įsigyti.
 
Plokščių seniūnijos socialinė darbuotoja Rimanta Šukienė apgailestavo, kad, tik ištikus nelaimei, ši šeima buvo pastebėta. Dėl pagalbos sunkiai besiverčiančiai šeimai net du kartus buvo kreiptasi į vokiečio Gerhardo J. Karlo vadovaujamą „Solidarity“ paramos organizaciją. Bet kreipimaisi nebuvo išgirsti. Socialinė darbuotoja negailėjo pagiriamųjų žodžių Violetai, kuri, anot jos, yra puikus pavyzdys visiems, kaip sunkiomis gyvenimo aplinkybėmis reikia prižiūrėti savo vaikus. Po šeimą ištikusios nelaimės meras J. Bertašius viešai pažadėjo, kad šeimos nepaliks bėdoje. Todėl numatytame pirkti socialiniame būste Bernotavičių šeima ir bus apgyvendinta. Socialiniame būste yra ir ūkiniai pastatai, kuriuose bus galima auginti gyvulius.

Savivaldybės Turto ir biudžeto skyriaus vedėja Egidija Grigaitienė kol kas negali pasakyti, kiek tiksliai savivaldybei atsieis naujo socialinio būsto pirkimas. Neoficialiomis žiniomis, šis pirkinys savivaldybei gali atsieiti iki 45 tūkst. litų.

Mūsų žiniomis socialinis būstas nėra pačios geriausios būklės, todėl nežinia, ar ši pagalba šeimai bus pati geriausia.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos