baneris leidinys

voveriaiAsta GVILDIENĖ

Rugpjūčio 10 d. vicemeras Algimantas Damijonaitis susitiko su Voverių seniūnaičiu Juliumi Stake, medicinos punkto vedėja Janina Gaižauskiene, projekto  “Bendraukime sportuojant Voverių sporto klube” administratore Dalia Bakšaityte ir kitais bendruomenės aktyvistais, norėdamas „išspręsti keletą darbinių klausimų”.

Nuotr. Voverių seniūnaitis Julius Stakė (kairėje) ir vicemeras Algimantas Damijonaitis susitiko „išspręsti keletą darbinių reikalų“

Svarbiausi iš jų  - medicinos punkto išlikimas ir projekto “Bendraukime sportuojant Voverių sporto klube” įgyvendinimo galimybės neseniai uždarytos Voverių mokyklos patalpose. Vicemeras A.Damijonaitis užtikrino, kad „medicinos punktas tikrai išliks, dėl to nebuvo jokių prieštaravimų savivaldybės tarybos posėdyje. Bus atliktas patalpų remontas, įrengtas tualetas, sutvarkytas apšildymas.” Pasak vicemero, 30 000 Lt medicinos punkto remontui ir įrengimui pagal visus higienos reikalavimus turėtų užtekti.
 
Daugiausiai diskusijų sukėlė projekto “Bendraukime sportuojant Voverių sporto klube”įgyvendinimas. Jis iš devynių projektų buvo pats patraukliausias, aukščiausiai įvertintas. Tačiau, pasak A.Damijonaičio, parašyti projektą yra lengviau, negu jį įgyvendinti. Gal todėl, kad tai -  ne pelno siekiantis projektas. Sporto klubas suburtų bendruomenę ir tuo pačiu padėtų išlaikyti buvusios mokyklos pastatus, kad jie neliktų tušti.

Taip pat šis projektas yra naudingas tuo, kad jis bus tęsiamas. Sporto klubo mokesčio įvedimas, patalpų nuoma  padėtų klubui išsilaikyti ir plėstis. Vicemeras pabrėžė, kad Nacionalinė mokėjimo agentūra finansuos būtent tuos projektus, kurie turės tęstinumą. Projekto įgyvendinimui buvusiame mokyklos pastate reikia suremontuopti patalpas, kurios bus skirtos krepšinio, teniso, treniruoklių ir aktų salėms, pastatyti pulo stalui. Numatytos ir visos pagalbinės patalpos: persirengimo kambariai, dušai, tualetai. Projekto vadovė, Voverių bendruomenės pirmininkė Elena Pocevičienė, administruojantys asmenys Julius Stakė ir Dalia Bakšaitytė – pagrindiniai projekto iniciatoriai ir steigėjai. Projekto pradžia numatyta š.m. rugpjūčio mėnesį, tačiau gali užsitęsti iki spalio mėnesio – viskas priklausys nuo Nacionalinės mokėjimo agentūros sprendimo. Numatytas projekto biudžetas 44 158 Lt, iš jų 24 815 Lt bus skirti sportiniam inventoriui įsigyti, 3 280 Lt programinei įrangai nupirkti. Pasak vicemero, labai svarbu susitvarkyti patalpų apšildymą, ežero pakrantę, kur numatyta pritraukti poilsiautojus, išnuomojant valtis ir dviračius, žmogaus, prižiūrinčio pastatus ir teritoriją, galinčio padėti ir žiemos laikotarpiu, įdarbinimą.  Projekte numatomos tokios veiklos, kaip krepšinio turnyras „Trys prieš tris“, stalo teniso turnyras „Žaidimas ištisus metus“, teminiai vakarai, „Paplūdimio tinklinio“ varžybos, turnyras „Prie pulo stalo“, spartakiada „Bendraukime sveikai“ ir dar daug kitų renginių bei bendruomenės susiėjimų.

Vicemero viešnagės Voverių bendruomenėje metu taip pat buvo aptarti pagrindinio kelio į Voverius sutvarkymo, šiukšlių išvežimo, bibliotekos darbo laiko pakeitimo klausimai.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos