baneris leidinys

soc_darbuotojosRugpjūčio pradžioje baigiamuoju egzaminu baigėsi daugiau nei porą mėnesių trukę intensyvūs Šakių socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjų mokymai. Praėjusią savaitę vyko antrasis mokymų etapas, o artimiausiu metu darbuotojams bus įteikti diplomai.

Nuotr. Socialinės darbuotojos džiaugėsi galimybe kelti kvalifikaciją bei tuo, kad paskaitų metu jos ne tik įgauna žinių, bet ir susidraugauja, pabendrauja.

Socialinių paslaugų centro direktorė Vilma Bielskienė pasakojo, kad socialinio darbuotojo padėjėjai turėjo išklausyti 200 valandų paskaitų kursą (106 valandos teorinių mokymų ir 94 valandos praktikos). Moterys klausėsi įvairių su socialiniu darbu susijusių disciplinų: kompiuterinio raštingumo, socialinio darbo įgūdžių, estetikos, psichologijos ir kitų paskaitų.
 
Šiandieninis socialinis darbuotojas nėra tik formalią fizinę pagalbą asmeniui teikiantis žmogus. Jis realiai vykdo valstybės remiamą socialinę politiką, ieško įvairių būdų, kaip geriau aptarnauti žmones, kuriems reikia socialinės paramos. Tad kompetencija yra nenuginčijamai svarbus faktas. Kaip kalbėjo į mokymus susirinkusios socialinės darbuotojos, mokymai naudingi ir tuo, kad jų metu seniūnijose dirbančios moterys labiau susibendravo, sustiprėjo jų tarpusavio ryšys. Jos džiaugėsi ir tuo, kad įgytas žinias bus galima pritaikyti savo darbo praktikoje.

Tuo socialinių darbuotojų kvalifikacijos kėlimas rajone nesibaigia. Rugsėjo pradžioje septyni darbuotojai vyks į mokymus Vokietijoje. Šiame projekte, pasak V. Bielskienės, iš viso dalyvauja penki rajonai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos