baneris leidinys

perejosŠakių rajono gatvėse, prie galimai pavojingiausių perėjų, praeitą savaitę atsirado specialūs, geltonos spalvos ženklai. Vaikams pradedant naujus mokslo metus, visoje Lietuvoje jau vienuoliktus metus startuoja vaikų saugumo keliuose akcija „Apsaugok mane“.

Ji vairuotojus paragins saugoti jauniausius eismo dalyvius, o akcijos ženklu pažymėtos perėjos primins apie saugų greitį ir atidumą kelyje. Akciją „Apsaugok mane“ kartu su savivaldybėmis organizuoja šalies draudimo rinkos lyderis „Lietuvos draudimas“. Moksleiviai visą rugsėjo mėnesį apdraudžiami 10 tūkst. litų suma.

„Akcijai įžengus į antrąjį dešimtmetį ir atsižvelgdami į dabartinę šalies ekonominę situaciją, mes priėmėm sprendimą drausti visus moksleivius visose gatvėse. Nesvarbu, ar nelaimė atsitiks akcijos ženklu pažymėtoje perėjoje, ar gatvėje. Manau, visi su manim sutiksit - labiausiai juk skauda, kai nelaimė užklumpa vaikus. Nesvarbu, ar lūžusi ranka, ar sunkesnė trauma – vaikai mūsų didžiausias turtas, tad ir maža nelaimė jau yra daug“, - sakė „Lietuvos draudimo“ Generalinis direktorius Kęstutis Šerpytis.
 
Ankstesnių metų patyrimas rodo, kad akcija pasiekia tikslą ir padeda vaikams užtikrinti saugų kelią į mokyklą, o kasmet prieš rugsėjo pirmąją atnaujinami akcijos ženklai prie perėjų padėjo išvengti ne vienos avarijos.

Pirmąją rugsėjo savaitę rajono keliuose ties mokyklomis budės Kelių policijos pareigūnai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos