baneris leidinys

darbaiLiepos 9 dieną rašėme apie gyventojų ir valdžios atstovų galvos skausmus dėl kelių duobių taisymo ir asfalto dangų atstatymo. Kaip patvirtino Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis, jau užtaisyta 6050 kv. metrų duobių rajono gyvenvietėse ir keliuose.

Jis informavo, kad  pradėti darbai ir asfalto dangų atstatymui. Konkursą laimėjusi UAB „Parama“ jau pradėjo šiuos darbus ir, jei orai bus palankūs, juos turėtų pabaigti per 2 – 3 savaites. Pagal patvirtintą grafiką atnaujinti asfalto dangas planuojama: Barzduose, Mokyklos gatvėje; Griškabūdyje; Parko gatvėje; Paluobiuose bendro naudojimo aikštelėje; Žvirgždaičiuose, Draugystės gatvėje; Lukšiuose, Rasos gatvėje, kur numatytas ir minimalus pertvarkymas bei vandens surinkimo šulinių sutvarkymas; Kidulių seniūnijoje Žygėnų gyvenvietės Mokyklos gatvėje; Gelgaudiškio seniūnijoje Pajotijų gyvenvietės gatvėje, Veršiuose, Tujų gatvėje; Sudarge, Nemuno gatvėje, ir Šakiuose, Turgaus,  Islandijos, S.Banaičio bei L.Giros gatvėse, taip pat įvažiavimas į Zanavykų muziejų.
 
Pasak K.Kuncaičio, tuo pačiu vyksta ir žvyro atstatymo darbai Baltrušiuose; Kriūkų seniūnijoje kelio į Ilguvą atnaujinimas; Kudirkos Naumiesčio seniūnijoje Panoviuose; iki masinių žudynių kapinių; Lekėčiuose, Draugystės ir Sirvydų gatvėse; Plokščiuose, Voniškių gyvenvietėje; Slavikų seniūnijoje, Butviliškių, Juškakaimio keliuose. Viso asfalto ir žvyro dangų atstatymo darbams skirta 900 000 Lt iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų.

Iš gautų tikslinių lėšų bus sutvarkytas kelias į Rociškių pasienio užkardą. Šiuo metu jau žinomas šių darbų atlikimo konkurso laimėtojas, tačiau dar negalime jo paskelbti, nes to neleidžia konkurso sąlygos. Elektroniniu būdu vyksta konkursas dėl kelio į Dievo Gailestingumo koplyčią Keturnaujienoje sutvarkymo. Kaip teigė Ūkio skyriaus vedėjas, šis klausimas jau sprendžiamas keletą metų ir  gauti 200 000 Lt darbų atlikimui , tačiau šių pinigų neužteks.  

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos