baneris leidinys

miskininkaiJau dešimt metų Lietuvoje švenčiama Miškininko diena. Ji praėjusį penktadienį paminėta ir mūsų rajone: ir Šventosiomis Mišiomis, ir daugybe Padėkos raštų, ilgiausiai bei geriausiai dirbantiems miškininkams.

Nuotr. Šakiuose Miškininko diena šiais metais prasidėjo Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje aukotomis Šv. Mišiomis.

Miškininko diena yra gera proga atsigręžti į prasmingus miškininkų ir miško savininkų darbus, pasidžiaugti garbingu miškininko vardu, pabūti kartu su miškams, jų taurumui neabejingais bendraminčiais.
Šakiuose Miškininko diena šiais metais pirmąjį kartą paminėta Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje parapijos klebono Sigito Matusevičiaus aukotomis Šv. Mišiomis. „Tai, kad savo šventę šiais metais sutinkame šiuose namuose įpareigoja susimąstyti apie darbą, jo svarbą visuomenėje“, - kalbėjo Šakių miškų urėdijos miškų urėdo pavaduotojas Romas Kupstaitis.
 
Profesinės šventės proga bažnyčioje susirinkusius miškininkus bei darbuotojus sveikino būrys sveikintojų. LR seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko Jono Šimėno pasirašytus Padėkos raštus įteikė jo padėjėja Violeta Simanavičienė. Už ilgametį, nepriekaištingą ir nuoširdų darbą jie skirti Kidulių girininkijos eiguliui Gintarui Stulgaičiui, Šakių miškų urėdijos sekretorei – personalo inspektorei Donatai Jevaitienei ir Šakių miškų urėdijos statybininkui Vitui Petrui Jakūbauskui. Seimo nario Mindaugo Basčio Padėkos raštus jo padėjėja Kristina Geršvaltaitienė už gerą ir nepriekaištingą darbą Šakių girininkijoje įteikė Danutei Juškaitienei, Šakių miškų urėdijos buhalterei Loretai Adomaitienei ir Šakių miškų urėdijos vairuotojui Sigitui Pažereckui. Daugiausiai Padėkos raštų Miškininko dienos proga išdalijo rajono meras Juozas Bertašius. Jie įteikti Šakių miškų urėdijos Klevinių girininkijos eiguliui Audriui Jucaičiui, Šilagirio girininkijos eiguliui Algirdui Kačiuliui, Sutkų girininkijos miško darbininkui Kęstučiui Sutkui, Šakių miškų urėdijos vyriausiajam inžinieriui Žilvinui Lebedžinskui, Šakių miškų urėdijos ilgametei vyriausiajai buhalterei Stanislavai Matikaitienei. Šakių miškų urėdijos vadovas Sigitas Tamošaitis Padėkas įteikė priešgaisriniam miško sargui Antanui Čelkiui ir Baltkojų girininkijos traktorininkui Mindaugui Bacevičiui. Baltkojų girininkui Vidui Baranauskui buvo įteiktas kvalifikacinis trečios klasės girininko pažymėjimas.

Profesinės šventės proga susirinkusiuosius sveikino Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Virginijus Rekešius, Šakių rajono policijos komisariato viršininkas Mindaugas Skruibis, S. Tamošaičiui įteikęs simbolinę policininko skulptūrėlę, kad miškininkus lydėtų sėkmė ir jie žinotų, jog iš policijos visuomet gali sulaukti pagalbos.

Po Šv. Mišių Šakiuose R. Kupstatitis, S. Tamošaitis, Lekėčių medelyno viršininkas Audrius Krištopaitis, Šilagirio girininkas Jonas Steponavičius dalyvavo respublikinėje Miškininko dienos šventėje Girionyse Miškų tyrimų institute, vyko ne tik profesinės dienos, bet ir profesoriaus Povilo Matulionio 150-ųjų gimimo metinių bei Miškų tyrimų instituto 60 metų minėjimai. Renginio metu A. Krištopaitis už gerą darbą buvo pagerbtas Generalinės miškų urėdijos Padėkos raštu.

Kokiomis nuotaikomis miškininkai gyvena profesinės šventės metu? Šakių miškų urėdijos vadovas S. Tamošaitis sako, kad šventės metu nuotaikos šventinės, bet neramumų taip pat yra. Vadovas pasakojo, kad nerimą kelia siūloma naujovė – visas valstybines įstaigas sujungti į „Visuomį“, kuriam vadovautų 5-7 vadybininkai. „Pateikiami įvairūs nepagrįsti svarstymai, be jokių skaičiavimų, informacija tendencinga ir galbūt kažką norima keisti tik todėl, kad kažkam to reikia. Konkrečiai pasakyti taip pat nieko negaliu, nes mes patys nieko nežinome, tai iš kur gali būti džiugesys“, - mintimis dalijosi S. Tamošaitis.

Šiuo metu iš viso urėdijoje dirba 138 žmonės, iš kurių 101 yra nuolatinis darbuotojas. Pasak urėdijos vadovo, šiais metais pagal įvairias programas buvo įdarbinta dar apie 100 žmonių.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos