baneris leidinys

laidojimo_namaiRugsėjo 21 dieną UAB „Šakių laidojimo namai“ vyko gražus pasibuvimas, draugėn subūręs bendrovės darbuotojus. Suėjimo metu buvo pasidžiaugta vieni kitais bei jau nuveiktais ir dar tik planuojamais darbais.

Nuotr. Bažnyčios tarnai pašventino ir būsimo priestato pamatus.

Jau tapo įprasta, kad su Anapilin išėjusiais žmonėmis atsisveikiname miestuose ir miesteliuose veikiančiuose laidojimo namuose. Kaip žinia, Šakiuose su mirusiaisiais atsisveikiname UAB „Šakių laidojimo namai“. Reikia pripažinti, jog emociškai sunkų darbą šioje įstaigoje dirbantys žmonės verti pagarbos. Todėl antradienį bendrovės direktorės Janinos Dėdinienės dėka čia vyko gražus darbuotojų pasibuvimas. Šventėje dalyvavo Šakių parapijos klebonas Sigitas Matusevičius bei naujai Šakiuose tarnauti paskirtas vikaras Arminas Lukoševičius. Kunigai palaimino visus bendrovės darbuotojus, pašventino tris laidojimo namų katafalkas, kurios, pasak direktorės J. Dėdinienės, yra vienos svarbiausių darbo priemonių. Tikimasi, kad pašventinti automobiliai ilgai tarnaus ir saugiai palydės mirusiuosius į amžinojo poilsio vietą. UAB „Šakių laidojimo namai“ šiuo metu ruošiasi statyti priestatą. Suėjimo metu bažnyčios tarnai pašventino ir būsimo priestato pamatus.
 
Bendrovėje panašus suėjimas vyko prieš kiek daugiau nei dešimtmetį, kai buvo nupirkta pirmoji katafalka. Kaip teigė direktorė J. Dėdinienė, šis suėjimas buvo surengtas klausantis vidinio balso. „Viskas ateina iš vidaus. Kažkas kirbėjo, kad to reikia. Dabar, manau, kad mus saugos aukštesnė jėga“,- sakė J. Dėdinienė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos