baneris leidinys

sulinysSunerimę „Žalgirio“ kvartalo gyventojai kreipėsi į laikraščio „Draugas“ redakciją dėl sustojusių kelių asfaltavimo darbų, paliktų atvirų, gerokai virš kelio iškilusių lietaus kanalizacijos šulinių, kurie įrengti taip, kad žiemos laikotarpiu, kelininkai nepravažiuos su greideriu nuvalyti nuo kelių sniego ir visas kvartalas liks izoliuotas.

Nuotr. Rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius užtikrino, kad lietaus kanalizacijos šuliniai Žalgirio gatvėje bus uždangstyti dar tą pačią dieną, o laikinai sustoję kelio tvarkymo darbai, bus atnaujinti nuo pirmojo spalio pirmadienio.

Su šiais gyventojų nuogastavimais kreipėmės į rajono savivaldybės merą Juozą Bertašių. Jis informavo, kad „Žalgirio“ kvartalo sutvarkymas yra pats didžiausias projektas ir jam skirti 4 milijonai litų. Konkursą laimėjo ir visus darbus atlieka UAB „Parama“ – Alytaus kelių statybos bendrovė, savo veikloje įdiegusi kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemą. Kartu su UAB „Parama“ dirba ir mūsų rajono kelių tiesimo ir priežiūros UAB „Hidrotechnika“, vadovaujama V.Kamenecko, ir UAB „Hidrokesta“, vadovaujama V.Savukaičio. Kaip teigė meras, jis pareiškė pretenziją atsakingiems asmenims dėl nesutvarkytų lietaus kanalizacijos šulinių ir užtikrino, kad dar tą pačią dieną visi lietaus kanalizacijos šuliniai bus uždengti, o laikinai sustabdytus kelio tvarkymo darbus planuojama atnaujinti jau nuo spalio 4 dienos.
 
J. Bertašius informavo, jog darbai trumpam laikui buvo sustabdyti todėl, kad subrangovai UAB „Hidrotechnika“ ir UAB „Hidrokesta“ turėjo sutvarkyti lietaus kanalizacijos, nutiestos Rasų, Liepų, P.Kriaučiūno ir J.Vailokaičio gatvėse, trūkumus. Ištaisius šiuos tūkumus, iš karto bus tęsiami „Žalgirio“ gatvės profiliavimo darbai ir asfaltuojama. Meras užtikrino, kad gyventojai tikrai neturėtų nerimauti dėl laikinai sustojusių darbų, jie tikrai žiemos laikotarpiu neliks izoliuoti, nes artimiausiu metu bus dedamos visos pastangos, kad kuo greičiau visi kelių sutvarkymo ir asfaltavimo darbai būtų pabaigti.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos