baneris leidinys

makiazasGiedrė PLEČKAITYTĖ

Kiekviena moteris nori būti graži kasdien. Tačiau, jei Dievo neduota turėti gražių, ryškių veido bruožų, šiais laikais tai pasiekti nėra sudėtinga. Kasdien atrodyti tvarkingai ir, be abejo, gražiai jums padės ilgalaikio makiažo specialistai, kurių profesionalios paslaugos teikiamos ir Šakiuose.  

Nuotr. Dar visai neseniai Šakiuose veiklą pradėjo grožio specialistė iš Kauno, kuri moterims daro ilgalaikį makiažą.

Jau kurį laiką Šakiuose esančiame grožio salone „Nomeda“ atliekamos ilgalaikio makiažo procedūros. Jas atlieka medicinos mokslus baigusi, ilgametę tatuiruočių patirtį turinti specialistė Andra iš Kauno. Apie savo patirtį kūno puošimo srityje Andra kalbėjo: „Pirmiausiai šioje srityje dirbti pradėjau su tatuiruotėmis. Ši veikla su mano medicininiu išsilavinimu nieko bendro neturi. Šis užsiėmimas buvo kaip hobis piešti. Pradėjau dirbti Kauno studijoje. 12 metų piešiau ant kūno“. Laikui bėgant Andra, besisukdama grožio srityje, pradėjo daryti veido procedūras bei ilgalaikį makiažą. Ilgalaikį makiažą Andra daro jau aštuonerius metu.

Didelė paklausa

Grožio specialistė tikino, kad bent jau didmiesčiuose ilgalaikis makiažas yra labai populiarus. Beje, ir Šakiuose moterys vis dažniau ryžtasi ilgalaikio makiažo procedūroms. Pasak jos, šios grožio procedūros populiarios dėl to, kad moterys pajuto ilgalaikį patogumą. Jos pamatė, kaip yra patogu, kai kiekvieną rytą nereikia pusę valandos praleisti prie veidrodžio, kad tvarkingai atrodytų.
 
Andra mano, kad turintys gražią išvaizdą, tai yra ryškius veido bruožus, žmonėms galbūt nelabai supras ilgalaikio makiažo privalumus. „Ilgalaikis makiažas reikalingas moterims, kurios dirba su žmonėmis - tai mokytojai, dėstytojai, sportininkės, daug keliaujančios moterys. Labai daug klienčių - gydytojų, kurios budi naktimis. Bet kuriuo paros metu jos atrodys nepriekaištingai“,- kalbėjo Andra. Jos pastebėjimu, ilgalaikio makiažo procedūros yra viena jauniausių sričių grožio versle. Sparčiai populiarėjanti sritis tobulėja, specialistai dirba naujais apartais.

Dažnesnės antakių korekcijos

Pati Andra daro lūpų, antakių, akių vokų korekcijas bei blakstienų priauginimą. Kaip žinia, moterys nori būti gražios visada ir įvairaus amžiaus, tad ir Andros klienčių amžiaus - įvairus. Būna, kad pas specialistę mamos atsiveda ir paaugles, kurios turi vienokių ar kitokių veido defektų. Tarp jauno amžiaus moterų, merginų populiarios minimalios akių kontūrų korekcijos. Antakių korekcija - populiariausia todėl, kad tai yra ryškiausi veido bruožai. Pastebima, jog šią procedūrą dažniausiai darosi vyresnio amžiaus moterys. Tarp trisdešimtmečių paklausesnė lūpų korekcija, kuri atliekama su pilnu nuskausminimu.

Ilgas, gražias blakstienas turi ne kiekviena. Neretai prisilipinti blakstienas ryžtasi alergiją blakstienų tušui ar kitai kosmetikai turinčios moterys. „Jeigu moteris yra alergiška dažams, o reikia kasdien dažytis, tai yra daromas didesnis pažeidimas nei atlikti vieną intervenciją, kuri laikosi penkerius metams. Sveikatai labiau gali pakenkti kosmetika nei ilgalaikis makiažas“,- sakė Andra. Auksinė taisyklė byloja, kad grožis reikalauja aukų. „Kai nuimi dirbtines blakstienas, tai lieka tik jaunos blakstienos. Pasišalina ilgiausios, riestos blakstienos. Matosi ryškus kontrastas“,- sakė Andra. Grožio specialistės tikinimu, jeigu būtų pažeidžiamos natūralios blakstienos, tai nebūtų leista dirbti su šia produkcija.

Trunka ne ilgai

Pasak Andros, vienos veido srities ilgalaikio makiažo procedūra netrunka ilgiau nei valandą. Pavyzdžiui, akių korekcija trunka neilgiau nei pusvalandį, nes akių srities audiniai linkę tinti ir akys pavargsta. „Dažnai žmonės būna nusiteikę sėdėti tris valandas, bet išeina kur kas greičiau. Ilgiausiai užtrunka nusipiešti bendrą vaizdą, kaip žmogus atrodys“,- kalbėjo Andra.  

Ilgalaikio makiažo atlikimo technika, principas toks pat kaip taruiruočių darymas. Tik aparatai švelnesni. Beje, ilgalaikis makiažas gali laikytis penkerius metus, bet tai priklauso nuo žmogaus organizmo, kaip jis priima dažo pigmentą.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos