baneris leidinys

Lapkričio 18 dieną Šakių vaikų globos namuose Neįgaliųjų dienos užimtumo centro darbuotojų ir tėvų susirinkimas prasidėjo nuotaikinga Beždžioniukų diskoteka, kurioje dalyvavo „žymiausi lietuviškos popmuzikos atlikėjai“. Nors vaikai labai jaudinosi, susirinkusieji palaikė juos audringais plojimais – koncertas tikrai pavyko.

Dar kartą galima įsitikinti, kad visi savo viduje turime vienokią ar kitokią meno gyslelę. Tai įrodo ir Šakių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta neįgaliųjų kūrybos paroda, kurią aplankė ir Dienos centre viešėję svečiai iš Vokietijos. Šakių vaikų globos namų direktorius Virginijus Kelertas pasidžiaugė, kad neseniai pas juos lankėsi ir Neįgaliųjų užimtumo centru domėjosi Lietuvos televizija, kuri paruoštą reportažą rengiasi parodyti visiems Lietuvos gyventojams.

Rajono savivaldybės vicemeras Algimantas Damijonaitis, kalbėdamas apie Neįgaliųjų dienos užimtumo centrą, pasidžiaugė jo veiklos rezultatais ir darbuotojais, kurie, atiduodami visą savo šilumą ir gerumą kitiems, nusipelno pačios didžiausios pagarbos.
 
Susitikime buvo sprendžiamas neįgaliųjų pavėžėjimo į Janukiškių kaimą neasfaltuotais rajono keliais klausimas.Vaikų globos namų autobusas pradeda gesti ir jį norima  pasaugoti vaikų kelionėms ir svarbiems atvejams, kad jis visai „nesugriūtų“ kasdien važinėdamas žvirkeliais. Pats vicemeras bendravo su Šakių autobusų parko direktoriumi Tomu Povilaičiu ir ieškojo galimybės keleiviniam transportui važiuoti į Janukiškius valanda vėliau. Pasak jo, šiuo metu atliekamas keleivių srautų tyrimas, aiškinamasi, ar niekas dėl to nenukentėtų.

Vaikų globos namų direktorius pasiūlė ir kitą variantą. Jei nebus įmanoma susitarti su Šakių autobusų parku, tai ieškos galimybės žmones asfaltais pavėžėti iki Griškabūdžio, o iš ten bandys tartis su Griškabūdžio vidurinės mokyklos vadovais, kad geltonuoju autobusiuku juos nuvežtų į Janukiškių kaimą.

Kaip teigė A.Damijonaitis, šitas klausimas sprendžiamas, yra keletas galimybių, tereikia luktelėti iki gruodžio mėnesio, kol viskas išsispręs. Jis taip pat pažadėjo artimiausiu metu tarpininkauti susitvarkant įvažiavimą į Vaikų globos namus, pažvyruoti kiemą. Dėl saugaus išvažiavimo iš kiemo vicemeras siūlė V.Kelertui kreiptis į Šakių kelių policiją, nes prie pat kelio stovintis kaimynystėje gyvenančių žmonių ūkinis pastatas užstoja matomumą.

Susirinkimo metu buvo aptarti ir kiti einamieji klausimai, rūpintys neįgaliųjų tėveliams. Vaikai ir Dienos užimtumo centro darbuotojos pasidžiaugė nauju muzikiniu centru, kurio pagalba vaikai galėjo surengti Beždžioniukų diskoteką, tačiau jie svajoja apie kompiuterį ir didelį televizorių. V.Kelertas suteikė viltį, kad jų svajonės labai realios, ypač artėjant šv.Kalėdoms – stebuklų laikotarpiui. Dabar pats laikas rašyti laiškus Kalėdų seneliui. Kadangi, pasak Vaikų globos namų direktoriaus,  šiemet vaikučius gali aplankyti net du Seneliai - iš Švedijos ir Vokietijos. Tai visai tikėtina, kad šios dovanos atkeliaus į Neįgaliųjų dienos užimtumo centrą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos