baneris leidinys

simtameteLapkričio 19 dieną savo garbų šimtmetį pasitiko Liepalotų kaime gyvenanti Bronė Butkuvienė. Guvumu stebinanti šimtametė dar ir kojines proanūkiams mezga, ir lysves ravi.

Nuotr. Šimtametė B. Butkuvienė ne tik puikiai atrodo, bet ir gerai mato. Būdama tokio amžiaus moteris iki šiol proanūkiams kojines ir pirštines mezga.


B. Butkuvienė užaugo šešių vaikų šeimoje, tačiau tik ji vienintelė likusi gyva. Kaip pasakojo pati šimtametė, jos gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Gana anksti mirė jos vyras Viktoras, tad jai vienai liko ir namų rūpesčiai, ir vaikai. Garbų jubiliejų minėjusi Bronė užaugino du vaikus - sūnų Vitą ir dukrą Janiną, kuri prieš porą metų staiga mirė. „Labai skaudu, kai reikia savo vaikus laidot. Daug sveikatos man tai kainavo“, - kalbėjo jubiliatė. Ji džiaugiasi penkiais anūkais: Remigijumi, Andriumi, Almantu, Virgilijumi, Viktoru ir keturiomis proanūkėmis: Emilija, Patricija, Vygante ir Juste.

Didesnių sveikatos sutrikimų B. Butkuvienė neturi, puikiai mato, tik prastokai girdi. Kaip pasakojo sūnus, rudenį dar daržus apeina ir runkelius nusirauna. Pasirodo, šimtametė savo proanūkiams dar netgi kojines ir pirštines mezga. „Neįtikėtina, bet tai tiesa. Ji netgi be akinių mezga“, - pasakojo anūko Virgilijaus žmona Aistė. Guvumu stebinanti senolė susirinkusius svečius pati kvietė prie stalo ir ragino vaišintis, susigraudino išgirdusi „Ilgiausių metų“, tačiau šampano taurę jubiliatė pakėlė.
 
Moteris visą laiką gyvena toje pačioje Lukšių seniūnijoje, būdama jaunesnė dirbo kolūkyje. Tikriausiai ne vienas, kaip kalbėjo Lukšių seniūnas Vidas Cikana, šimtametei galėtų pavydėti puikių gyvenimo sąlygų ir artimųjų priežiūros. Su senole po jos dukters mirties gyvena žentas Zigmas, nuolat užsuka netoliese gyvenantis sūnus su žmona, aplanko kiti artimieji.

Garbaus šimtmečio proga jubiliatę sveikino bei sveikatos ir gražių metų linkėjo seniūnijos darbuotojai, „Sodros“ pavaduotoja Vida Sadauskienė, savivaldybės valdininkai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos