baneris leidinys

taryba2Lapkričio 25 dieną Šakių rotušės salėje vyko tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 23 iš 25 tarybos narių. Posėdžio metu apsvarstyti 42 sprendimų projektai.

Nuotr. Paskutiniajame tarybos posėdyje iš viso buvo apsvarstyti 42 sprendimų projektai.

Pirmiausiai priešpaskutinio šiais metais tarybos posėdžio metu buvo pasveikinti artimiausiu metu švęsiantys ar neseniai šventę savo asmenines šventes tarybos nariai: Romutė Alytė Bastienė, Irena Grigaravičienė, Rimantas Valiukas. Šįkart tarybos posėdyje nedalyvavo du tarybos nariai: Mindaugas Valaitis ir Irena Haase.

Iš viso posėdžio darbotvarkėje buvo 34 klausimai. Be jų buvo apsvarstyti ir 8 papildomi klausimai. Jų nagrinėjimas didesnių diskusijų nesukėlė. Tiesa, nagrinėjimu gal ir nelabai galima vadinti, nes visi sprendimų projektai išsamiai aptariami komitetuose, o taryboje pasisakoma tik išimtiniais atvejais. Taip buvo ir šį kartą.
 
Diskusijų sukėlė Verslo informacijos centro prašymas atleisti nuo komunalinių mokesčių, tačiau šiam klausimui vienbalsiai nebuvo pritarta. Tam tikrų diskusijų tarybos nariams sukėlė Kudirkos Naumiesčio gimnazijos prašymas pasitvirtinti vairavimo paslaugų įkainius. Vieniems buvo neaiški formuluotė, kitiems pasirodė per maža suma, tretiems neaiškumų kėlė tai, kokia tvarka ir kaina būtų galima mokykloje išsipirkti papildomų vairavimo valandų. Kadangi Vinco Kudirkos gimnazijos direktorius yra patikinęs, kad jį sprendimo projekte surašytos nuostatos tenkina, tarybos nariai sprendimui pritarė.

Likusiems sprendimų projektams taryba pritarė faktiškai vienbalsiai, tad posėdis po valandos buvo baigtas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos