baneris leidinys

sniegasKetvirtadienio rytą ne vienas išėjęs į kiemą net žagtelėjo dėl labai gausiai per naktį iškritusio sniego. Be perstojo drebiantis sniegas vakar ir šiandien privertė rajono specialiąsias tarnybas dirbti dieną ir naktį. Vakar padėtis rajone buvo sudėtinga, bet kontroliuojama.

Didžiulis sniegas bei pustymai Šakių rajoną, kaip ir visą šalį, pasiekė ketvirtadienio naktį. Nuo to laiko Šakių kelių tarnyba dirbo visu pajėgumu. Ketvirtadienio rytą kalbintas kelininkų viršininkas Antanas Pauliukevičius teigė, kad krašto keliai jau kartą buvo nuvalyti. „Sudėtingos eismo sąlygos. Krašto kelius vieną kartą jau nuvalėme, dabar bandysime vėl važiuoti. Rajoninius kelius irgi šiek tiek valome“, - teigė A. Pauliukevičius. Pasak jo, bet kuriuo atveju, rezultatai bus pasiekti tada, kai stos snigti.

A. Pauliukevičius informavo, kad tvarkyti kelius buvo mestos visos pajėgos, tačiau padėtis rajone išlieka sudėtinga. Orai, atrodo, kelininkams neleis atsipūsti. Prognozuojama, kad daugelyje rajonų pūga tęsis ir šiandien. Lietuvos automobilių kelių direkcija rekomenduoja atidėti nebūtinas keliones.
 
Sudėtingos eismo sąlygos atsiliepė ir Šakių autobusų parkui. Pasak bendrovės eksploatacijos skyriaus viršininkės Dalės Šlėderienės, bent jau kol kas visi autobusai pasiekė maršruto tikslą, tačiau vėlavo, sunkiai išvažiavo kai kuriais keliais. „Kelias Voverių link labai prastas ir jei toks bus po pietų, vairuotojas tikriausiai nevažiuos. Sudėtingos važiavimo sąlygos ir Slavikų link, tad žiūrėsime ir tikimės, kad keliai bus nuvalyti“, - situaciją komentavo D. Šlėderienė.

Ekstremalių situacijų komisija, vadovaujama administracijos direktoriaus Juozo Puodžiukaičio, ketvirtadienio ryte situacijos nedramatizavo. „Kol kas viskas gerai, niekas nesikreipė. Kadangi praneša pustymus po pietų, manau, tada atsiras besikreipiančių ir žiūrėsime, kaip ir ką reikia daryti, o dabar problemos nėra“, - informavo J. Puodžiukaitis.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos