baneris leidinys

eglisakesŠiemet ir vėl šalies miškininkai žmonėms dalins eglišakes, kad galėtume pasipuošti savo namus. Miškininkai šiemet planuoja išdalyti ne mažiau nei 100 tūkst. eglišakių.

Trečius metus iš eilės Aplinkos ministerija ir Generalinė miškų urėdija rengia akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus”, kurios metu eglių šakas žmonėms dovanos visos 42 šalies miškų urėdijos. Pernai rekordinio masto renginys vyko net 123 Lietuvos vietose. Buvo planuota gyventojams padovanoti apie 40 tūkst. šakų, bet išdalyta gerokai daugiau. Akcijos rengėjų teigimu, šalyje buvo išdalyta beveik šimtas kilometrų eglišakių. Šiemet miškininkai ketina pagerinti praėjusių metų rekordą ir planuoja išdalyti ne mažiau nei 100 tūkst. eglišakių.

Prieš Šv. Kalėdas miško apsauga, kaip ir kasmet, bus ypač sustiprinta. Šakų dovanojimo akcija irgi puiki priemonė nuo miško vagių. Tikima, kad kuo mažiau eglučių žmonės pirks, tuo mažiau jų bus norima pavogti. Papuošta eglės šaka tikrai atneš Kalėdų nuotaiką į namus ar darbovietes, o ir gamta nebus nuskriausta, nes šakas miškininkai paruoš miško kirtimuose.
 
Primename, jog akcija prasidės likus savaitei iki Kūčių – gruodžio 17 dieną nuo 14 valandos. Šakos bus dalijamos visų Lietuvos didžiųjų miestų ir miestelių centrinėse aikštėse. Šakiuose - aikštėje prieš Šakių rajono savivaldybę, Gelgaudiškyje - aikštėje prie seniūnijos, Kudirkos Naumiestyje - prie seniūnijos. Pasak miškininkų, išgyvenant ne pačius geriausius laikus, reikia būti solidariems ir pasirūpinti, kad Kalėdų simbolis – eglutės šaka - papuoštų ir sunkiausiai besiverčiančių žmonių namus.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos