baneris leidinys

Vyriausioji rinkimų komisija pirmadienį baigė registruoti savivaldybių tarybų rinkimų politinės kampanijos dalyvius. Į Šakių rajono tarybą kandidatuoja vienintelis savarankiškas kandidatas – gelgaudiškietis Edmundas Rinkevičius.

Vyriausioji rinkimų komisija skelbia, kad iš viso Lietuvoje savarankiškai dalyvauti rinkimuose norą pareiškė 801 kandidatas. Tačiau Šakių rajonas tokių kandidatų gausa neišsiskyrė. Savo kandidatūrą iškėlė vienintelis E. Rinkevičius. Anksčiau rinkimuose jis dalyvaudavo kaip Liberalų ir centro partijos narys. Pasak rajono Vyriausiosios rinkimų komisijos  pirmininkės Jūratės Šneideraitienės, E.Rinkevičiui, kaip savarankiškam politinės kompanijos dalyviui, išduoti parašų rinkimų lapai. Iki sausio 17 dienos kandidatas turi surinkti 120 rinkėjų parašų ir juos pristatyti komisijai. „Mes po parašų gavimo per šešias dienas turime juos patikrinti ir paskui priimti sprendimą, ar kandidatą registruoti, ar ne“, - aiškino J. Šneideraitienė.

Prieš ketverius metus vykusiuose rinkimuose į rajono savivaldybės tarybą kandidatavo 9 partijos. “Dar nė iš vienos partijos negavome paraiškinių dokumentų. Kai jie bus, tuomet žinosime ir tikslius duomenis dėl parijų“, - kalbėjo Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė.

Šiais metais rinkimai vyks vasario 27 dieną.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos