baneris leidinys

plikledisEkstremali situacija rajono keliuose susidarė, kai sekmadienio popietę žiemiškus orus pakeitė prasidėjęs lietus. Pagrindinių gatvių ir krašto kelių dangos dar nėra tokios slidžios, tačiau rajoniniai keliai praktiškai neišvažiuojami. Pirmieji lijundros padarinius pajuto pėstieji, nes  šaligatvius padengė plikledis. Labai slidu ir šalutinėse gatvėse, kuriose apledėjęs senas sniegas dengia asfaltą.

Šakių autobusų parko direktorius Tomas Povilaitis informavo, kad sekmadienio popietę ir pirmadienio rytą rajoniniai keliai buvo ypač slidūs ir pavojingi, todėl autobusai vėlavo, slydo nuo kelio, neįveikė ledu padengtų įkalnių, o kai kuriais maršrutais ir visai nevažiavo.

Ekstremali situacija keliuose susidarė dėl lietaus, iškritusio ant apledėjusios kelio dangos, todėl keliais beveik neįmanoma važiuoti. Kaip pranešė Šakių kelių tarnybos inžinierius Remigijus Gudaitis, visos kelininkų pajėgos metamos į pavojingiausias vietas, kur staigiuose posūkiuose, įkalnėse, ir nuokalnėse sunkiai pajuda net kelininkų sunkiasvorės mašinos. Kelio dangos gausiai barstomos druskos – smėlio mišiniu. Apie kelių būklę ir galimybę važiuoti nuolat informuojamas Autobusų parkas.
 
Šakių kelių tarnybos viršininkas Antanas Pauliukevičius perspėjo, kad lijundra plečiasi  ir visoje Lietuvoje artimiausiu metu bus labai sudėtingos eismo sąlygos. Žmonėms patariama susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, o jei teks važiuoti, patariama važiuoti labai lėtai, stebėti kelio būklę ir, reikalui esant, padėti vieni kitiems.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos