baneris leidinys

darzoviu_labdaraŠakių socialinių paslaugų centras jau baigė dalinti naujai gautą labdarą, kurią sudarė apie 100 dėžių su ananasais, pomidorais, agurkais ir mandarinais.

Šakių socialinių paslaugų centrui labdara maistu buvo suteikta po to, kai centras atsiliepė į raginimus dalyvauti Viešosios įstaigos „Maisto bankas“ akcijoje ir pateikė prašymą paramai gauti.

D. Mikelionio nuotr. Šį kartą Socialinių paslaugų centras gavo apie 100 dėžių su vaisiais ir daržovėmis, kurių vertė siekia apie 2.5 tūkst. litų.

Sausio 12 dieną į Šakius buvo parvežta apie 100 dėžių su ananasais, pomidorais, agurkais ir mandarinais. Skaičiuojama, kad labdaros vertė yra 2.5 tūkst. litų.
 
Kadangi gauti maisto produktai gana greitai genda, jau kitą dieną jie buvo pradėti dalinti. Centro vadovybė nusprendė juos išdalinti įstaigos specialistų globojamiems ar slaugomiems asmenims. Dalis produktų skirta Lukšių vaikų dienos centrui, Kukarskės globos namams, mokyklai – darželiui Berželis“.

Tai ne pirmoji Šakių socialinių paslaugų centro gauta labdaros siunta iš „Maisto banko“. Anksčiau keletą kartų centras yra gavęs saldumynų labdarą, kurios bendra vertė siekė 6 tūkst. litų.

„Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos