baneris leidinys

rinkeviciusJau aišku, kad vasario 27 dieną vyksiančiuose savivaldybių rinkimuose rajone dalyvaus 10 partijų ir vienas nepriklausomas kandidatas, vakar išsitraukęs ir savo rinkiminį numerį. Partijų numeriai buvo ištraukti praėjusį trečiadienį.

Nuotr. Praėjusį trečiadienį Šakių savivaldybėje savo rinkiminį numerį išsitraukė ir vienintelis nepriklausomas kandidatas rajone E. Rinkevičius.

Šakių rinkimų apygardos komisijos pirmininkė Jūratė Šneideraitienė informavo, kad be nepriklausomo kandidato Edmundo Rinkevičiaus, kuris išsitraukė 85-ąjį numerį, rinkimuose dalyvaus 10 partijų: Darbo partija (10 numeris), Liberalų ir centro sąjunga (16 numeris), Valstiečių liaudininkų sąjunga (51 numeris), Naujoji sąjunga (socialliberalai) (64 numeris), Socialdemokratų partija (70 numeris), Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (94 numeris), Pensininkų partija (127 numeris), „Tvarka ir teisingumas“ (140 numeris), Krikščionių partija (142 numeris) ir Liberalų sąjūdis (143 numeris).

Galutiniai partijų sąrašai, kai bus aišku, kokia eilės tvarka išsirikiuos politikai, bus patikslinti artimiausią savaitę.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos