baneris leidinys

rinkevicius2Asta GVILDIENĖ

Šakių rajono savivaldybės administracija vasario 3 dieną kreipėsi į Kauno apygardos teismą su ieškiniu, prašydama priteisti iš UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ 258 178, 92 Lt nuostolių, kurie patirti trukdant pasinaudoti Europos Sąjungos lėšomis ir įgyvendinti naujų Gelgaudiškio valymo įrenginių statybos projektą, padengimą.

Nuotr. Rajono vadovybė prieš rinkimus viešai nepateikė Kauno apygardos teismo nutarties, nes nenorėjo kompromituoti save išsikėlusio nepriklausomo kandidato Edmundo Rinkevičiaus.

Kaip informavo rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, per septynias dienas Kauno apygardos teismas, išnagrinėjęs prašymą dėl laikinųjų apsaugos priemonių, leido areštuoti minėtai bendrovei nuosavybės teise priklausantį  nekilnojamąjį ir kilnojamąjį turtą, o išaiškėjus, kad tokio turto neturi ar turi nepakankamai, areštuoti jai bei tretiesiems asmenims priklausančias bankų sąskaitose esančias pinigines lėšas.
 
Pagal Kauno apygardos teismo nutartį bendrovei leidžiama iš areštuotų piniginių lėšų išsimokėti darbo užmokestį savo darbuotojams, mokesčius valstybei, draudimo įmokas Sodrai ir atsiskaityti su Šakių rajono savivaldybe. Šią nutartį teismas pavedė vykdyti turto arešto aktų registro tvarkytojui ir VĮ „Registrų centrui“, taip pat davė leidimą sprendimą „skubiai vykdyti“ rajono savivaldybės pasirinktam antstoliui. Kovo 2 dieną šios nutarties vykdytoju rajono savivaldybės administracija pasirinkto antstolio Arūno Balčiūno kontorą.

Šią nutartį per 7 dienas nuo jos nuorašo gavimo dienos UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ gali atskirai apskųsti Lietuvos apeliaciniam teismui.

Pasak mero, šią informaciją buvo galima paviešinti ir prieš rinkimus, tačiau savivaldybės administracijoje buvo nuspręsta pasielgti humaniškai ir nedaryti įtakos save išsikėlusio nepriklausomo kandidato Edmundo Rinkevičiaus reitingams. Rinkimai parodė, kad gelgaudiškiečiai juo pasitikėjo, todėl dabar jis, kaip rajono savivaldybės tarybos narys, privalės ginti jų viešuosius interesus ir sprendžiant patį aktualiausią - valymo įrenginių statybos klausimą.

J.Bertašius išreiškė nepasitikėjimą UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ išrašomų sąskaitų už perteklinį vandenį teisingumu. Jis stebėjosi net 9 tūkst. litų padidėjusia suma. „Jei praėjusiais metais už sausio mėnesio perteklinius vandenis mokėjome 10 tūkst. litų, tai šiais metais sąskaita išaugo iki 19 tūkst. litų“, - piktinosi meras.

Rajono savivaldybės vicemeras Algimantas Damijonaitis informavo, kad, kol Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme nebus išnagrinėtas UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ apskųstas Kauno apygardos teismo sprendimas, savivaldybė negalės pretenduoti į Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą naujų Gelgaudiškio valymo įrenginių statybai. Paskutinis paraiškų pateikimo terminas baigiasi šių metų gegužės 1 dieną, tačiau A.Damijonaitis viliasi, kad, jei Aplinkos apsaugos ministerija sutiktų šią datą pratęsti iki metų pabaigos, laiko įgyvendinti projektui dar užtektų ir nebūtų viskas prarasta.

Kauno apygardos teismo nutartį dėl UAB „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ priklausančio kilnojamojo ir nekilnojamojo turto bei piniginių lėšų, esančių bankų sąskaitose, arešto įmonės direktorius Antanas Miliūnas vertina labai blogai. Plačiau nekomentuodamas susidariusios situacijos, jis informavo, kad šiuo metu kaip tik svarstomas klausimas, ar apskųsti šią Kauno apygardos teismo nutartį apeliaciniam teismui.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos