baneris leidinys

surasymasStatistikos departamentas praneša, kad kovo 15 dienos ryte internetu jau buvo susirašę apie 816 tūkst. arba daugiau kaip 25 procentai Lietuvos gyventojų, iš jų 370 163 vyrai ir 446 407 moterys.

Gyventojų skaičius įvertintas remiantis Gyventojų registro duomenimis. Išankstiniais duomenimis, 2011 metų kovo 1 dieną Lietuvoje buvo 3 mln. 235 tūkst. 200 gyventojų. Aktyviausiai elektroniniame gyventojų ir būstų surašyme dalyvavo didžiųjų miestų gyventojai. Aktyvūs ir kitų miestų ar rajonų savivaldybių gyventojai. Išankstiniais kovo 15 dienos duomenimis, Šakių rajono savivaldybėje internetu susirašė 6017 gyventojų. Tai sudaro 17,3 proc. savivaldybės gyventojų.

Pasibaigus elektroniniam surašymui, gyventojus surašinėtojai pradės lankyti tik nuo balandžio 5 dienos. Bus lankomi tie gyventojai, kurie elektroniniu būdu surašė ne visus savo būsto gyventojus ar išvis nedalyvavo elektroniniame surašyme. Surašinėtojus bus galima atpažinti pagal surašymo darbuotojų pažymėjimą ir specialius portfelius.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos