baneris leidinys

baseinas4Gintarė MARTINAITIENĖ

Prieš mėnesį Šakiuose buvo atidarytas plaukimo baseinas. Praėjus šiam laikotarpiui smalsu, reikalingas šis objektas tokiai vietovei kaip Šakiai, ar ne. Tiek rajono, tiek Jaunimo kūrybos ir sporto centro administracija tvirtina, kad lūkesčiai pasiteisino labiau nei tikėtasi.

Nuotr. Baseinas ištuštėja tik sanitarinę dieną ir nedarbo valandomis.


Lankytojų netrūksta

Naujai atidarytame objekte veikia ne tik didžiulis baseinas, bet ir dvi pirtys, sūkurinė vonia bei baseinas vaikams. Pasak centro administratoriaus Roberto Sako, sunku išskirti, kurios paslaugos populiariausios, nes dažniausiai žmonės renkasi visą paslaugų paketą. Nemažo populiarumo sulaukė galimybė išsinuomoti baseiną grupei žmonių, kai tuo laiku į jį neįleidžiami kiti asmenys. „Buvo netgi nusiskundimų, kad žmonės negali patekti į baseiną, tačiau kaip mes tai galime padaryti, jei jis užsakytas ir pilnas žmonių, tad siūlome kitą valandą“, - teigė R. Sakas. Tačiau ši paslauga galima tik darbo dienomis. Savaitgaliais grupėms baseino užsakyti negalima, nes siekiama, kad juo galėtų pasinaudoti didesnis skaičius pavienių žmonių. Nemažai žmonių įsigijo ir abonentų.Yra galimybė įsigyti ir dovanų kuponų.
 
Pirmadieniais baseine sanitarinė diena, o darbo dienomis jame galima lankytis 8-21 val., savaitgaliais 10-21 val. Pasak R. Sako, baseine sulaukiama ne tik šakiečių, bet ir svečių iš kaimyninių vietovių: Jurbarko, Marijampolės, Vilkaviškio, Tauragės, netgi Kauno. Lankytojų atsiliepimai taip pat geri. Daugelis pastebi, kad patalpos išsiskiria jaukumu, švara. Centro administratorius pasakojo, kad yra pageidaujančių, jog veiktų kavinė, būtų įrengtas soliarumas, teikiamos masažo paslaugos.

Svarbiausia – ne uždarbis

Iš viso per šį mėnesį centras surinko 55 tūkst. litų. „Jei ir ateityje viskas taip klostysis, tikimės per metus surinkti pusę milijono“, - prognozėmis dalijosi R. Sakas. Savivaldybė prie objekto išlaikymo turėtų prisidėti apie 30 proc. „Manau, labai svarbu ir tai, kad atsirado 14 darbo vietų, nes bedarbystės problema šiais laikais ypač skaudi. Be to, tai nėra pelno siekiantis objektas, dalis pinigų mums sugrįš ir su mokesčiais“, - teigė rajono meras Juozas Bertašius. Pasak jo, pasakymas, jog lūkesčiai pasiteisino yra per daug paprastas ir neatspindintis tikrovės. „Nes tai labiau nei pateisino lūkesčius. Svarbiausia, kad žmonėms gerai ir prieinamos tokios paslaugos. Galų gale, kainos taip pat mažiausios Lietuvoje“, - konstatavo rajono vadovas. Jam pritarė ir centro administratorius pridūręs, kad baseino durys visuomet atviros lankytojams.

Ateities planų netrūksta

Tiek J. Bertašius, tiek R. Sakas džiaugiasi, kad ne tik baseinas, bet ir sporto salė sulaukia lankytojų dėmesio. Netolimoje ateityje bus įrengta žadėta lengvo sportinio pasirengimo salė, o dabartinė treniruoklių salė taip pat nuolat užimta. Tačiau tuo centro administracijos užmojai nesibaigia. Artimiausiu metu turi startuoti internetinė svetainė, kurioje lankytojai galės rasti visą naudingiausią ir aktualiausią informaciją. Bet vizijų ir ateities planų centrui netrūksta. R. Sakas su J. Bertašiumi pasakojo, kad planuojama įrengti ir sportinį aikštyną lauke, Siesarties link. Čia būtų ne tik sutvarkyta aplinka, bet ir įrengta tinklinio, teniso, dar viena krepšinio aikštelė. Mąstoma ir apie vaikų žaidimo aikštelės įrengimą. Žinoma, kaip patikino jie, tai tik ateities planai, kurie bus įgyvendinti tik tuomet, jei bus finansinės galimybės. Tačiau, kaip sakoma, kas nesvajoja ir neplanuoja, tas nieko ir neturi...

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos