baneris leidinys

bernardas_vainiusDar vasario pradžioje panoviečiai, vadovaujami Bernardino Vainiaus, kreipėsi į Seimą ir Susisiekimo ministeriją prašydami, kad būtų asfaltuojamas kelio ruožas Panoviai – Naudžiai bei Išdagai – Naudžiai – Valakbūdis. Nors rajono meras nelinkęs sureikšminti gauto atsakymo, B. Vainius sako, jog jis yra paguodžiantis.

Nuotr. Kreipimąsi į Seimą iniciavo B. Vainius, kuris tikina, kad nenuleis rankų ir dės pastangas, kad susisiekimas Panoviuose pagerėtų.

Į Seimą bei Susisiekimo ministeriją aktyvi bendruomenė kreipėsi su prašymą patvirtinančiais beveik 400 ne tik Panovių, bet ir aplinkinių gyvenviečių gyventojų parašais. Pasak bendruomenės centro vadovo B. Vainiaus, kelias bei jo būklė visiems įgrisusi iki gyvo kaulo, tad ir bandoma ieškoti problemos sprendimo būdų.

Maždaug po mėnesio panoviečiai sulaukė oficialaus susisiekimo viceministro Arūno Štaro pasirašyto atsakymo. Jame teigiama, kad eismo intensyvumas nurodytame kelio ruože yra pakankamas, tad esant finansinėms galimybėms, dar šiais metais planuojama skelbti konkursą kelio ruožo Išdagai – Naudžiai – Valakbūdis asfaltavimo techniniam projektui parengti, o jo įgyvendinimo galimybės būtų nagrinėjamos 2012 metais. Ar taip ir bus, parodys laikas. Meras Juozas Bertašius sako, kad nereikėtų per daug džiūgauti, nes „esant finansinėms galimybėms“, nereiškia, kad jos ir bus. B. Vainius sako, kad kaip bebūtų, visgi atsakymas yra paguodžiantis. Bendruomenės centro vadovas tikina, kad panoviečiai tikrai nenuleis rankų ir dės visas pastangas, norėdami pagerinti susisiekimą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos