baneris leidinys

Balandžio 28 dieną vykęs tarybos posėdis gana netradicinis tuo, kad taryba dirbo dar nesuformavus komitetų, kuriuose prieš tarybą vykdavo didžiausias klausimų analizavimas. Nors jau anksčiau buvo įvardijama, kas galėtų vadovauti komitetams, oficialiai jie buvo suformuoti ir patvirtinti tik praėjusį ketvirtadienį.

Finansų komitete dirbs Vytautas Bitinas, Aušrelė Pukinskienė, Mantas Puskunigis, Bernardinas Petras Vainius ir Irena Haase. Šiam komitetui vadovaus A. Pukinskienė. Ūkio komitetą sudarys Kęstutis Gudelevičius, Zigmas Povilaitis, Tomas Skaizgirys, Henrikas Zaremba ir Vaidas Balčiūnas. Šiam komitetui, kaip ir praėjusią kadenciją, vadovaus H. Zaremba. Regioninės plėtros komitete dirbs Martinas Eimutis, Edmundas Rinkevičius, Sigitas Stanaitis ir Zenonas Ulkė. Šio komiteto taip pat nesikeitė. Jam vadovaus Z. Ulkė. Švietimo, kultūros ir sporto komitetą sudarys Ramutė Alytė Bastienė, Virginija Puskunigienė, Kęstutis Smirnovas, Valdas Stankūnas ir Antanas Burkšaitis. Šio komiteto vadovė išlieka ta pati – R. A. Bastienė. Sveikatos ir socialinės politikos komitete dirbs Marija Jurgilienė, Aurelija Maksvytienė Darius Mikelionis, Rima Rauktienė ir Violeta Simonavičienė. Šio komiteto vadovu išrinktas D. Mikelionis.  

Kadangi opozicijoje dirbs vienintelis Edmundas Rinkevičius, jam ir atiteko Kontrolės komiteto pirmininko postas. Pagal reglamentą, komiteto pavaduotojo kandidatūrą turi siūlyti rajono vadovas, kadangi jis apsisprendęs nebuvo, šis klausimas bus svarstomas kitos tarybos posėdžio metu.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos