baneris leidinys

dovanaGegužės 8 dieną, Ilguvos tikintiesiems minint Šv. Kryžiaus atradimo atlaidus, šio krašto žmones savo vizitu pagerbė valdžios atstovai. Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius ilguviečius nudžiugino vertinga dovana.

Nuotr. Sekmadienį Ilguvos parapija iš politikų gavo dovanų modernią vejapjovę – traktoriuką.

Sekmadienį Ilguvos parapijos tikintieji šventė Šv. Kryžiaus atradimo atlaidus, kuriuose lankėsi Žemės ūkio ministerijos vadovas K. Starkevičius, Seimo narys Arvydas Vidžiūnas, rajono meras Juozas Bertašius. Po šv. Mišių žemės ūkio ministras Ilguvos Šv. Kryžiaus Atradimo parapijai perdavė firmos „Viking“ vejapjovę – traktoriuką. Jį už savo lėšas nupirko ministras K. Starkevičius, Seimo narys A. Vidžiūnas ir Stasio Šilingo draugija. Pirmą kartą Ilguvoje viešėjęs žemės ūkio ministras pasveikino Ilguvos parapijos gyventojus, pasidžiaugė gražiai prižiūrimomis zanavykų sodybomis. Ministras tiki, kad ilguviečiams dovana išties pravers. Padovanoti modernią vejapjovę jį paragino Seimo narys A. Vidžiūnas. „Jis mane pakvietė ir sakė tikrai yra nuostabi vieta, nuostabus klebonas, nuostabūs parapijiečiai. Ir nesigailiu. Čia pamačiau ir susipažinau su daugeliu puikių žmonių“,- kalbėjo žemės ūkio ministras. Ilguviečiai ne pirmieji gavę dovanų iš ministro. K. Starkevičius jau prieš šešerius metus vejapjovėmis aprūpino ne vieną šalies mokyklą.
 
Puikia dovana džiaugėsi visi. Kriūkų seniūnijos seniūnė Ona Rakauskienė taip pat neslėpė džiaugsmo gauta dovana. Kad Ilguvos miestelis būtų visada tvarkingas ir gražus reikia nušienauti itin didelius plotus. Vejapjovė bus naudojama parapijos ir šalia esančio Grincevičių dvaro dalies nuosavybės paveldėtojos Liucijos Grincevičiūtės teritorijos priežiūrai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos