baneris leidinys

darbai2Gegužės 7 dieną sveikos ir saugios aplinkos kūrimo akcija „Žalia stotelė“, kuri į žaliųjų stotelių rengimą bei diskusijas planuoja įtraukti šimtus vaikų visoje Lietuvoje, atvyko ir į Šakių vaikų globos namus.

Nuotr. Didžiausi daržininkystės entuziastai per porą valandų neartos dirvos plotelį pavertė daržovių lysvėmis.

Vaikai ir jaunuoliai kartu su iniciatyvinės jaunimo grupės „Eko karta“ savanoriais ne tik sėjo gėles, veją, daržoves, dalinosi žiniomis ir diskutavo apie sveiką, natūralų maistą, saugią aplinką, atsakingą elgesį,  ekologinį ūkininkavimą, maisto produktų etiketėse bei reklamoje pateikiamos informacijos vertinimą, bet ir ant žarijų kepė varškės sūrius bei vaišinosi jais.

Didžiausi daržininkystės entuziastai per porą valandų neartos dirvos plotelį pavertė daržovių lysvėmis. Ši vaikų globos namų komanda, pasak „Eko kartos“ savanorių, ypač kūrybinga ir veikli. Iš celofanu išklotų kartono ir plastiko dėžių pasigamino mini šiltnamius gėlių ir prieskoninių daržovių daigeliams suželti, o vos prabilus apie kompostavimo naudą, berniukai jau nusprendė, kurioje vietoje iškas duobę maisto atliekoms, kurios vėliau taps trąša jų daržui.

Krimsdami keptus sūrius, vaikai labiausiai domėjosi, kaip atskirti sveiką produktą nuo nesveiko, koks sveiko ir nesveiko maisto poveikis sveikatai, kaip atsirinkti ir kritiškai įvertinti reklamoje pateikiamą informaciją, kodėl būtina skaityti maisto produktų etiketes, kokių maisto priedų reikėtų vengti.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos