baneris leidinys

simtameteGegužės 14 dieną savo šimtmetį šventė Barzdų seniūnijoje gyvenanti Elena Matijošaitienė. Garbaus jubiliejaus išvakarėse valdžios sveikinimų sulaukusi jubiliatė juokavo, kad tikrasis gimtadienis dar už dienos, todėl negali pasakyti, kaip jaučiasi šimtamečiai.

Nuotr. Jubiliatė juokavo, kad atsakyti, kaip jaučiasi tokio amžiaus sulaukę žmonės negali, nes to teiravomės likus dienai iki tikrosios sukakties.

Elena Matijošaitienė gimė, užaugo ir iki šiol gyvena Barzdų seniūnijoje. Kartu su vyru, kuris Anapilin iškeliavo prieš 21 metus, ji užaugino du vaikus – dukrą Zuzaną ir sūnų Vytautą, sulaukė šešių anūkų. Būtent su sūnumi ji ir gyvena, nes dukra yra įsikūrusi Marijampolėje, marti šį pasaulį paliko prieš keletą metų.

Guvumo bei sveikatos jubiliatei tikriausiai pavydėtų daugelis. Neseniai ji ir valgyti gamino, o laikraščius be akinių skaito lig šiol. Tad kokia toji ilgaamžiškumo paslaptis, - teiraujamės jubiliatės. Tačiau ji juokaudama sako, jog paslapties neatskleis, o kaip jaučiasi tokio amžiaus sulaukę žmonės taip pat pasakyti negali, nes klausiame to dar likus visai dienai iki tikrojo gimtadienio. „Tokia jau ta mūsų močiutė. Turi ką atsakyti“, - sako aplink jubiliatę besisukiojančios bendruomenės moterys. Tiek pati jubiliatė, tiek jos sūnus pripažino, kad garbaus jubiliejaus nelabai tikėjosi sulaukti, bet kad Dievas jau taip lėmė - labai smagu. Be to, ir Elenos vyras mirė turėdamas 87-erius, tad ne ji viena iš ilgaamžių.
 
Kad ir kokio gražaus amžiaus E. Matijošaitienė sulaukė, ilgą gyvenimą nugyveno, puikuotis ar tik pasidžiaugti skiriamu dėmesiu - ne jai. Vos prisėdus prie stalo toj nuo pečių nusimetė jubiliejinę juostą, o supratus, kad fotografija bus patalpinta ir laikraštyje tuoj atrėžė, kad visai nereikia čia jos fotografuoti. „O kam? Visai nenoriu aš į laikraštį papult“, - tikino jubiliatė.

Garbaus jubiliejaus proga šimtametę sveikino bei gražiausius žodžius skyrė seniūnas Remigijus Naujokaitis, meras Juozas Bertašius, Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, Barzdų bendruomenės moterys, Šakių „Sodros“ vyr. specialistė pensijoms Valė Matusevičienė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos