baneris leidinys

Paaiškėjus, kad keičiantis vadovams kai kuriose šalies savivaldybėse nepagrįstai siekiama atleisti savivaldybių darbuotojus, Vidaus reikalų ministerija nusprendė imtis priemonių galimiems piktnaudžiavimo ir įstatymų pažeidimo atvejams išsiaiškinti. Rajono vadovai tokių ketinimų nesureikšmina ir sako, kad Šakiuose, jokių pažeidimų nėra.

Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis pavedė Valstybės tarnybos departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos imtis priemonių ir užkirsti kelią galimiems Valstybės tarnybos įstatymo pažeidinėjimo ir piktnaudžiavimo atvejams. Pasak ministro, Vidaus reikalų ministerija jau sulaukė keleto signalų, jog kai kuriose savivaldybėse išrinkus naują valdžią, galimai pažeidinėjant įstatymus, siekiama atleisti darbuotojus ir į jų vietas kviestis sau palankius žmones. Tokius veiksmus R. Palaitis vertina kaip netoleruotinus.

Vykdydamas vidaus reikalų ministro pavedimą, Valstybės tarnybos departamentas atliks kasdienį šalies savivaldybių monitoringą - fiksuos ir detaliai aiškinsis visus galimus savivaldybių darbuotojų atleidimo ir priėmimo į darbą pažeidimo atvejus. Paaiškėjus, jog savivaldos pareigūnai piktnaudžiauja padėtimi ar pažeidinėja Valstybės tarnybos įstatymą, informacija bus perduodama atsakingoms institucijoms.
 
Pasak Valstybės tarnybos departamento direktorės Laimos Tuleikienės, pranešti apie galimus piktnaudžiavimo atvejus gali ir patys savivaldybių darbuotojai, jeigu jie mano, kad jų atžvilgiu buvo pasielgta neteisingai.

Rajono meras Juozas Bertašius, paklaustas, kaip jis vertina tokius ministerijos planus teigė jų nesureikšminantis. „Mūsų savivaldybėje viskas gerai. Stengiamės dirbti nepažeidinėdami jokių įstatymų. Nebijome mes jokių patikrinimų. Jei jie mato reikalą, tegul važiuoja ir tikrina“, - kalbėjo J. Bertašius.

Išrinkus naująją valdžią rajone drąsiausiai buvo kalbama apie pokyčius Švietimo ir sporto, Ūkio bei Regioninės plėtros skyriuose. Kol kas jokie pertvarkymai dar nebuvo vykdomi, specialistai atleisti nebuvo. Manoma, kad Švietimo ir sporto skyrius pirmuosius pokyčius turėtų pajusti artėjant naujiesiems mokslo metams.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos