baneris leidinys

Paskutiniąją kadenciją Lietuvos savivaldybių asociacijoje regionui atstovavo rajono meras Juozas Bertašius, tačiau daugiau jis to nedarys, nes nemato reikalo. Pasak J. Bertašiaus, tai tik beprasmis laiko gaišimas, neduodantis rezultatų.

Ketverius metus J. Bertašius atstovavo regionui Lietuvos savivaldybių asociacijoje, tad perprato darbo specifiką, metodiką. „Nematau reikalo ten daugiau gaišti laiką. Geriau jį skirsiu kitiems darbams“, - konstatavo meras. Pasak jo, asociacijos suvažiavimuose galima draskytis ir diskutuoti iki nukritimo, bet galiausiai niekas į tai neatsižvelgia. „Tad kam to reikia? – teiravosi J. Bertašius. – Esame prirašę begales raštų, pageidavimų, siūlymų, bet realios naudos – nulis. Ministerijos priiminėja tokius sprendimus, kokius nori, nors mes ir įrodome, kad jie neteisūs. Nė karto į mūsų siūlymus nebuvo atsižvelgta. Išklauso ir tiek“. Jis tikino, kad savivaldybes netgi apvagia, neatiduoda tiek fizinių pajamų mokesčio, kiek priklauso. Meras kritikavo ir tai, kaip buvo formuojamas valstybės biudžetas, kokia vykdoma socialinė politika, kiti klausimai.

Praėjusį antradienį Vilniuje vyko asociacijos suvažiavimas. Trečiajai kadencijai asociacijos prezidentu išrinktas Druskininkų meras Ričardas Malinauskas. Regionui atstovaus Marijampolės meras Vidmantas Brazys.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos