baneris leidinys

Šakių socialinių paslaugų centras kreipėsi į rajono tarybą dėl transporto paslaugų teikimo bei apmokėjimo sąlygų tvarkos. Taryba prašymui pritarė vienbalsiai.

Didėjant transporto išlaikymo išlaidoms dėl brangesnių kuro sąnaudų, automobilių nusidėvėjimo ir panašių priežasčių, Socialinių paslaugų centras kreipėsi į tarybą, kad būtų peržiūrėta ir pakeista anksčiau galiojusi tvarka bei apmokėjimo sąlygos.    

Už vieną Šakių socialinių paslaugų centro transporto nuvažiuotą kilometrą bus mokamas 0,60 Lt mokestis (anksčiau buvo 0.50 Lt). Naudojantis transporto paslaugomis tik Šakių mieste, mokamas vienkartinis 10 Lt mokestis. Jei naudojimasis transporto paslauga trunka ilgiau kaip 8 valandas, už kiekvieną papildomą valandą mokamas 8 Lt papildomas mokestis. Jei transporto paslauga tuo pačiu metu naudojasi keli asmenys, mokestis už transporto paslaugą dalinamas proporcingai visiems asmenims. Mokestis už transporto paslaugą skaičiuojamas pagal spidometro rodmenis. Rajono taryba šiam siūlymui pritarė vienbalsiai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos