baneris leidinys

savanoriaiNuo praėjusio šeštadienio keturias dienas Šakių vaikų globos namuose viešėjo ir savanoriškus darbus atliko per 15 metų čia savu žmogumi tapęs Johannes Kunze ir jo keturių darbininkų komanda iš Vokietijos: Jonas Kunze, Siegfried Butler, Felix Engelhart ir Antonio Suhr.

Nuotr. Johannes Kunze ir jo suburta komanda iš Vokietijos tęsia savanoriškus darbus Vaikų globos namuose.

Savanoriai iš Brunlos, vadovaujami Johannes Kunze, šalia Vaikų globos namų pastatė ūkinį pastatą, kuriame jau baigia įrengti  sandėlį vaikų rūbams laikyti ir patalpas čia dirbančiam ūkvedžiui. Šio vizito metu iš Vokietijos atsivežtomis medžiagomis išlyginamuoju sluoksniu buvo padengtos patalpų grindys, išdažytos sienos bei lubos.

Vaikų globos namų direktorius Virginijus Kelertas džiaugiasi, kad po kiekvieno savanorių atvykimo vis mažiau lieka darbų ir vis labiau artėjama prie labai ambicingos ir novatoriškos idėjos įgyvendinimo - saulės ultravioletinių spindulių baterijų sumontavimo ant šio naujai pastatyto namo stogo. Šios baterijos unikalios tuo, kad gamina elektros energiją net saulei nešviečiant, kas labai aktualu mūsų šalyje, nelepinamoje saulės gausa.
 
Patys statybų specialistai savo savanoriškos veiklos nesureikšmina ir kiekvieną kartą į Vaikų globos namus atvyksta su dideliu entuziazmu ir noru padėti. Juk vienas iš didžiausių gyvenimo džiaugsmų yra dalintis su kitais tuo, ką turi geriausio - pagelbėti kitam. Ši veikla dažnam mūsų kraštiečiui dar nėra suvokiama, nes už padarytą darbą savanoriai gauna ne piniginį atlygį, o tai, kas neįkainojama – džiaugsmą ir dėkingumą!

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

86

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos