baneris leidinys

viesulasLiepos pradžioje rajone praūžęs viesulas pridarė didžiulės žalos. Dėl paramos nukentėjusiems buvo kreiptasi į Vyriausybę, tačiau iki šiol savivaldybė negavo jokio atsakymo. Savivaldybės administracija piktinasi, kad mūsų rajonas diskriminuojamas kitų atžvilgiu.

Vasarą rajone praūžusi vėtra daužė pastatų langus, plėšė stogus, laužė ir rovė medžius, griovė pastatus, traukė elektros laidus. Ne vienas pirmą kartą matydamas tokią stichinę nelaimę tik stebėjosi ir gūžčiojo pečiais. Vėtra stipriai nusiaubė septynis rajono vienkiemius.

Rajono Ekstremalių situacijų komisija nustatė, kad nuostoliai siekia pusę milijono litų. Dėl jų bent dalinio atlyginimo savivaldybė kreipėsi į Vyriausybę, tačiau iki šiol jokio oficialaus atsakymo negavo. „Kodėl mes esame kitokie, nei gyvenantys prie Neries ar Nemuno. Jei jie užtvinsta ar vėtra nusiaubia, tai atlygina, o pas mus vėtra gal kitokia buvo? Kodėl mūsų žmonės kitokie?”, - retorinius klausimus kėlė meras Juozas Bertašius. Jis piktinosi ne tik todėl, kad savivaldybė diskriminuojama kitų rajonų atžvilgiu, bet ir todėl, kad institucijos, į kurias buvo kreiptasi, taip ir nesugeba parašyti raštiško atsakymo. „Finansų ministerija neva pasako, kad svarstys iš naujo, žiūrės, bet raštiškai nepatvirtina. Tegul man juodu ant balto parašo, kodėl mums negali skirti, o kitiems skiria“, - dėstė rajono vadovas. Jis teigė, kad dėl šios situacijos į aukščiausią valdžią kreipsis dar kartą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos